Quantcast
Channel: Вільно та Чесно про Головне
Viewing all 41163 articles
Browse latest View live

Украина vs руцкимирок: Выбор очевиден

$
0
0
Всё познаётся в сравнении. В сравнении Мариуполя с Донецком.

Ваш покорный слуга очень часто не гнушается использовать полемический приём, основанный на сравнении двух городов: Мариуполя и Донецка. В рамках контрпропаганды работает безотказно. Ну, посудите сами: некогда один регион, очень недавно – одни электоральные, [квази]культурные и нравственные ориентиры. Одна и та же отрасль дохода: в Донецке – металлургия и уголь, в Приазовье – металлургия и аграрии. Тем ярче, выпуклее, рельефнее разница между двумя немаленькими городами спустя четыре года после оккупации бывшей столицы донецкого края.
Когда война только началась, Мариуполь был наводнён журналистами со всего света. Основной вопрос, который интересовал львиную долю масс-медиа, — это процентное соотношение патриотов и манкуртов. Некоторые СМИ даже проводили опросы на улице. Так вот, средняя температура по палате составила примерно 30% украиноцентристов на 30% пророссийских homo erectus. Остальной пассив отвечал с телячьей искренностью: «Мне всё равно, лишь бы на заводах зарплату платили».
Вот на такой пассив и рассчитана моя нехитрая полемическая риторика. Это же беспроигрышная партия – объяснить рядовому апассионарию, почему Украина лучше, чем «ДНР».





Среди тех, кто в Донецке неистово размахивал флагами унтерреспублики, есть много категорий. Есть просто глупые люди. Есть сознательные мрази, которые никогда не любили Украину как суверенный проект. Есть ядерная часть условных бабушек, которые мечтали о «пенсиях, как в России». А есть отдельная категория – это болваны, которые верили, что металлургия Донецкой области, которая приносит Ахметову миллиарды, немедленно станет общей.
В итоге антиваряги, которых последняя из категорий водрузила на свои стяги, пришли, попилили всю промышленность и уехали ей торговать куда-то в Ростов. И тут на сцене, как никогда вовремя, появляется красавец у моря.


Магазины полны товаров. Заводы работают. Страшно сказать, на улицах есть 3G.

Пенсии повышают. Никого не насилуют, квартиры не отбирают, на подвал после 23:00 не тащат.



Суды функционируют. Ночные клубы, рестораны и кафе только множатся. Всё же очевидно: холодильник Украины уделал холодильник «Дэнээрии» со счётом 10:0. И этот непреложный факт очень бесит отдельный пласт украинофобов, продолжающих «исполненную мучений» жизнь на территории, подконтрольной Украине.
Ты не поверишь, уважаемый читатель, но на пятом году войны в Мариуполе ещё жива эволюционная девиация, которую я называю расой шипящих. Это скрючившиеся до размеров изюма люди, которые брызгают слюной вслед украинским военным, которые сидят на закрытых пабликах в перманентной мастурбации «вот-вот, буквально на днях Новороссия освободит Мариуполь», которые обвесили все свои аватарки георгиевской лентой и «ДНРовской» символикой. Люди, которые умудряются жить в двух параллельных реальностях при наличии всего лишь одного мозга.



Но знаете, что является показателем? Не манифестацией, не декларативной ненавистью, не гордым вспуком «Мариуполь – Новороссия» у себя на кухне?
Главный показатель – это их modus vivendi.
Эти люди живут в Украине. Каждый день они участвуют в сотнях мелких/средних/крупных товарно-денежных операций. Они платят за проезд. За обед. В магазине. На автозаправке. За интернет и мобильную связь. Они платят украинскому производителю. Украинскому поставщику услуг. Украинскому перевозчику. И за каждую операцию отщёлкивают копеечку в украинскую кубышку под названием бюджет. Они работают на украинских предприятиях и, соответственно, платят налоги со своей зарплаты. В том числе и на ВСУ. Лечатся в украинских больницах и рожают в украинских роддомах.
Они оплачивают коммуналку и НДС на каждой буханке хлеба. Потому что можно хоть до самой ряби в глазах постить в соцсетях «ДНРовскую» символику, но добровольно отказаться от сотен инфраструктурных мелочей, определяющих твой быт – это зась. Тем более, когда твои знакомые уже попытались переехать в «ДНР» и вернулись оттуда с содроганием и инфернальным визгом.







Хотя, казалось бы, вот тебе Донецк – 100 км, вот тебе Новоазовск – 40 км.
Так что да, на ниве бытовой пропаганды Украина вырвалась далеко вперёд. Теперь бы нам пропаганду ещё и политическую подтянуть.

Ярослав Матюшин

ШАХТЕРСК
"ополченцы" лупят из гаубиц Д-30 прямо из жилых кварталов....
до роддома 100 метров..... детская поликлиника 70 м.... детское отделение 150 м... отделение хирургии и школа 300 м....
кароч, ответку ВСУ "асвабадители" вызывают на родильный дом....
фсьо по завєтам плєшивага кремлівського недомірка - храбра-гіраічєскі спрятацца за спінамі младєнцев і дєтєй....
https://www.youtube.com/watch?time_continue=85&v=hIXf4gOiWqc

Сьогодні у нашого Героя, повного кавалера ордену "За мужність"Павла Чайки день народження. Вітаємо!

Прікольі про "разбамбіть Варонєж"фсьо больше становяцца реальностю....

$
0
0
Воронеж, однако, вот вам унитаз с логотипом мундиаля, с чугунной крышкой:-)))


расєйскіє падводно-кОмічєскіє вайска рєшьілі, шо пара маральна гатовіть жьітєлєй Варонєжа к прєдстаящім бамбардіровкам....
началі пака с прігарада....
Под Воронежем истребитель едва не приземлился на крыши домов
https://moe-online.ru/news/incidents/1015356
Самолет опустился так низко, что местные жители решили, что это авиакатастрофа

Страшный гул напугал жителей города Боброва около 11 утра в среду, 20 июня.
— Я в частном доме живу, сидела на лавочке, разговаривала по телефону с приятельницей, — рассказывает пенсионерка Зоя Ивановна. – И вдруг гул стал нарастать, а потом самолёт появился прямо над моей головой. Метрах в двадцати пролетел. Соседи высыпали из домов, кошки с собаками рванули по огороду. В общем, все испугались.
Как рассказывает пенсионерка, взлетев повыше, самолёт сделал свечку и отвесно полетел к земле. Пенсионеры из частного сектора, решив, что происходит крушение, уже приготовились спасать попавшего в беду лётчика. Но самолёт вышел из пике и снова взмыл в небо. Потом сделал ещё несколько фигур в воздухе и улетел.
— А я даже силуэт лётчика в кабине рассмотрела, — рассказала жительница трёхэтажки Наталья Валерьевна. – Над крышей нашего дома самолёт пролетел на высоте метров 15. Мы выхлоп топлива даже почувствовали. У соседей ребёнок в истерике зашёлся, потому что гул и такая громадина пролетела прямо над головой. Разве можно над жилыми районами на такой высоте летать?
В администрации Боброва пояснили, что истребитель над городом действительно летал. В городе проводилось патриотическое мероприятие, приуроченное ко Дню памяти и скорби, по открытию мемориальных досок лётчикам, погибшим в годы Великой Отечественной войны. Пять досок с фамилиями 61 лётчика установили на самолете МиГ-23 МЛД на пересечении улиц Гагарина и 60 лет Октября. В рамках этого мероприятия и состоялся полёт истребителя. Однако в том, что самолёт мог настолько близко подлететь к жилым домам, чтобы жители различили лицо лётчика, в администрации усомнились.
----------------------------------------
как гаварілі в расєйскам тєлєвізорє, на расєє люді жьівут нєдолга зато вєсєла......
******
O, ja, ja, Voronezh!


но не нашли

Політики не мають втручатися у церковні справи? А як же шайка Опоблоку з МП?

$
0
0
Євстратій Зоря
Трохи згодом напишу дещо більше про візит пана Новінського та супроводжуючих його митрополитіву Константинопольську патріархію.
Зараз хочу лише звернути увагу на одну яскраву деталь, яку дуже легко побачити: перекладаючи слова митрополита Еммануїла Гальського отець Миколай Данилевич ДВІЧІ пропустив вказівку на Вселенську Патріархію як Матір-Церкву.

Я не навчався у Греції та не володію грецькою мовою - маю лише базові знання. Але навіть ці базові знання дозволили мені почути двічі сказані митрополитом Емануїлом слова про Матір-Церкву: на початку, коли він говорить, що делегація прибула до Константинопольської Матері-Церкви (тайминг 1:28-1:30), і потім, коли говорить, що вони, як Матір-Церква, виявляють турботу (2:20-2:21)... Обидва рази отець Миколай НЕ ПЕРЕКЛАДАЄ цих слів (Мітера Екклесіа), які ясно чути. Бо ж Матір‘ю-Церквою в Московському Патріархаті в Україні вважають Російську Церкву, а не Константинопольську.

А тепер питання: як можна довіряти заявам з боку речників МПвУ щодо змісту переговорів за зачиненими дверима, якщо ми всі є свідками того, коли слова, промовлені публічно, перекладаються НЕ ТАК, як сказані, а так, як це ВИГІДНО з точки зору позиції МП?

P.S. Змушений поширити відео, розміщене Одеською єпархією МП, але завдяки цьому читачі моєї сторінки самі можуть почути, як митрополит говорить у вказаний час «Мітера Екклесіа», а отець Миколай цих слів при перекладі не вимовляє.

P.P.S. Коментар о. Миколая Данилевича (від себе додам, що перекладання втомлює - це правда, і через кілька годин перекладу може наступати ступор, коли не згадаєш навіть елементарних слів, АЛЕ - у даному конкретному випадку я побачив (під)свідоме бажання уникнути сказати вголос «Константинопольська Матір-Церква»):

«В перекладі слів митрополита Гальського Емануїла можуть бути незначні неточності, які не впливають на загальний зміст. Перекладав я, є десь на ютубі вже відео. Прошу мене вибачити, бо був втомлений після тривалого (декілька годин) спілкування й перекладу під час переговорів. Досвідчені перекладачі мене зрозуміють;) тому прошу не вбачати в цьому злого умислу. Я усвідомлюю, що це публічна інформація, і її приховати або перекрутити неможливо. Я дійсно був втомлений, як перекладач. Хто зараз в стані, нехай перекладе більш дослівно, але це загального змісту не змінює.»

Всі звернули увагу, як голова делегації пан Новінський шукає собі місце під час фотографування - та ще й в центрі кадра? «Політики не мають втручатися у церковні справи» - так, здається, вже третій місяць поспіль заявляють Оппоблок та МП?

-----
Sergiy Berezhnoy:
Переклад гарний але ще акцентує увагу Гугль: "Митрополит Франции в другом месте сказал: «Вселенский Патриархат как Мать-Церковь заинтересован и еще больше заинтересован сегодня в рассмотрении проблемы, существующей в Украине. Для распространения мира, а также для успокоения всех групп на благо Православия ". Якось пройшов мимо переклад слів "«Το Οικουμενικό Πατριαρχείο ως Μητέρα Εκκλησία "

Миколай Данилевич:
Будь-ласка, зробіть кращий (переклад). Але від того, загальний зміст не міняється. Да, Константинополь для нас Мати-Церква, чи може бабуся-Церква, ми це визнаємо. І що?

Яка файна підтримка у кремлівській бариги є! Хоча це не дивує..

Куда делась пенсия ватных терпил?

$
0
0
П’ять копійок:Напомню рабсиянам, у которых с памятью и сравнительным анализом большие проблемы: сразу после оккупации Крыма путин и кремлевская шайка раскупорили пенсионную кубышку. Рабсиянчикам они сказали, мол, это в первый и последний раз, сейчас времена сложные, нефть дешевеет и все такое.. Прошло еще 4 года и путин с подельниками пять раз (если больше - поправьте) изымали годовые пенсионные накопления, каждый раз приговаривая: надо немного потерпеть, вот скоро все наладится и тогда заживем! Не тут-то было: в этом году, после перевоцарения сцаря всех рабсиян, было официально заявлено: никто пенсионные денежки русским лохам возвращать не будет.
А теперь представьте на минутку, если бы в Украине Порошенко, Яценюк или Гройсман, оправдывая тяжелые времена войной и русской агрессией, а также тем, что беглый янукович казну практически обнулил (а ведь все так и было и есть!), стали бы на нужды ВСУ и АТО изымать пенсионные фонды? Представили, что тогда произошло бы? Отож.. Но, Украина - не россия. Этим и отличаются свободные люди от мартышек-терпил, европейская власть от мордорского режима.





Как резко рашасми сразу стали топить за эту реформу.
Один только вопрос, если так всё охренительно, что ж вы раньше её не провели?

Вот только фоточки всё иностранных пенсионеров:-)
***********************************
2035 год.
Сидит на бордюре у дороги старый дед, перед ним лежит шапка с мелочью и
парой замызганных купюр.
Мимо идет мальчишка.
Дед хриплым срывающимся голосом:
- Внучек... будь добр, дай старику монеточку, на хлебушек, а то пенсиии
нету у меня, а на работу старика не берет никто, с голода помираю...

Мальчишка:
- А что же ты, дедуля, делал, когда тебе твои хозяева пенсии отменяли? Так
же сидел?

Дед возмущенно:
- Ты что! Когда пенсии отменяли, мы все вышли на улицы! ! Прыгали, бегали,
кричали на весь город!

Мальчишка удивленно смотрит:
- И что же вы кричали?
Дед, набрав побольше воздуха в грудь:
- ГОООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!
*****************************

Искандеры еще смеются? :-)))





Куй железо, пока на футбол пялятся.


За сутки русские фашисты нанесли 70 авиаударов по Сирии. Тс-с! Не мешайте убийцам футбол смотреть!

$
0
0
Впервые за почти год от начала перемирия на юго-западе Сирии российская авиация бомбит районы в провинции Дар'а. Об этом сообщает DWсо ссылкой на базирующийся в Великобритании Сирийский центр мониторинга за соблюдением прав человека.


По данным наблюдателей, с вечера субботы российские самолеты нанесли около 70 авиаударов по населенным пунктам в провинции, удерживаемых повстанцами. О жертвах в центре мониторинга не сообщили.




"Сирийская авиация начала наносить удары по контролируемым повстанцами населенных пунктах в провинции еще 19 июня, самолеты армии Асада сбросили до 20 бочковых бомб. С воздуха они поддерживают наступление проправительственных сил - на выходных те захватили два села. Бои ведутся в районе между провинцией Дар'а и соседней провинцией Сувейде", - говорится в сообщении.


Казахи снова "от рук отбились", руссмирянские скрепы из тела Казахстана выковыривают


Буша-2018: Одеські скаути в Гайдамацькому яру

$
0
0
Получил очередной отчет от одесского друга (вихователя і вождя маленьких українців) о последнем походе скаутов Одесщины:

odessa_kid at Летний лагерь "БУША-2018"



Вот и вернулись мы из лагеря.
Впечатлений много, подробно буду рассказывать начиная с завтрашнего дня. А пока общий фото отчёт.
А было замечательно!
Лагерь расположился на живописном лугу на берегу реки, с противоположной стороны раскинулся лес.
Утро начиналось с гимнастики, а потом свежие булочки и парное молоко с ближайшей фермы.
А затем для юных следопытов походы в горы, где через скалы пробила себе путь река Мурафа.
Встречи с народными ремесленниками и посещение археологических раскопок. Сказки и легенды вечером у костра.
Спасибо всем добрым людям, благодаря которым это стало возможным.
Спасибо знакомым и незнакомцам, которые прислали свои деньги на нужды лагеря.
Спасибо замечательным жителям села Буша, без чьей помощи, мы бы не справились.
А сейчас много фотографий:







































































































































































































Для довідки:
Буша (колись місто) — село в Україні, в Ямпільському районі Вінницької області. Населення становить 847 осіб. На території села розташовано історико-культурний заповідник «Буша», поблизу села знаходиться геологічна пам'ятка природи загальнодержавного значення «Гайдамацький Яр».
«… Як не хочеш іти в світові найми ти,
а в житті цьому вищої прагнеш мети,
поспіши до Буші, на коліна упадь
і святої землі поцілуй кожну п’ядь…
»
— Валентина Сторожук, «Облога Буші»

Хатинка зубожіння або про "новийкурс"Воної

$
0
0


- Новий курс, чув?
- Та ну їі нах з отою "новізной"!


Шкварки News @ShkvarkiUA

Taras Chornovil

Я навіть не уявляю, що ВОНА ще має зробити, зщоб нарешті до наших посполитих дійшло, що ВОНА - це кандидат від Путіна та Газпрому. Здавалося б уже тисячу разів сама продемонструвала це, але доки в нас є депресивні містечка та селища, будуть і бідні та позбавлені доступу до різних джерел інформації люди, які звичну локшину (або вату ) на вухах сприйматимуть за правду:
https://korrespondent.net/…/3982452-tymoshenko-otkazalas-sv…
Тимошенко отказалась свидетельствовать против Газпрома в Стокгольме
Для чого потрібні ці свідчення та про який саме розгляд іде мова? Апеляційний суд шведського округу Свеа призупинив виконання рішення про стягнення коштів з Газпрому в сумі 2,6 млрд. доларів на користь України. Саме рішення не скасовано, арешт не знято, але виконання призупинено. І через це ми зараз не можемо ефективно повертати собі збитки та офіційно розшукувати й арештовувати нові активи Газпрому. Російська сторона планує максимально довго затягувати процедуру на рівні апеляції. Тимошенко володіє інформацію як особа, яка є реальним учасником і свідком подій, тому її свідчення могли б прискорити відновлення стягнень з російського монополіста. Але вона, на жаль, проти цього. Як і не брала участі в підготовці й проведенні процесу на більш ранніх стадіях, коли її в 2015 році двічі запрошували до співпраці...
До речі, ще в той час вивчав трохи обставини підписання тої дикої угоди, а також не раз спілкувався зі згаданим у статті Діденком, тому можу з певністю завірити, що єдина позитивна стрічка газової угоди про розгляд спорів не в Москві чи Петербурзі,а в Стокгольмі, була внесена Діденком в останню мить, коли Медведчук та Портнов, які організували юридичний супровід Тимошенко, трохи втратили пильність, а "российские партнёры" якось не очікували, що в українській делегації будуть не "провірені люди".

Inna Turenko @i_turenko:
Чи не знайдеться меценат, який зробить борди з цим текстом і заліпить ними всю Україну аж до виборів хай висять. І на дверях всіх ПФ, в маршрутках, на зупинках, на банкоматах,в місцях масового скопичення вати . Всім ,у кого ворог не в кремлі тату набити на лоба таке.

Brighton Юра Брайтон @Brighton601

Как выглядит "охренели", или хрен-вам не слаще (дайджест)

$
0
0
Как выглядит охренели



Свечки из пальмового сыра - лайфхак


Ну, а потом

О тюль моего оргазма!

Вот и тренажер для инвалидов, что хотят покорить Эверест





срочна нужна новая вайнушка....
та-а-ак, пасмотрім каво не сцьікотно спасать....
о, так казахі русафобію разводят, дєкамунізацьію затєялі і вот ета вот фсьо, кароч, фошьіздьі....
а можна ісчо бєларусав фошьіздамі назначіть, у нас там кстаті послє вайньі с Вєйшнорієй мєстная самаабарона асталась.....

Хериз ё моё, хулиз те нада фром май харт. Факэнк ю, нах!

И вован тоже

Хрен вам, а не пенсия - ждите дальше


"Тише дети, я ваш папа, я работаю в гестапо" - это уже не прикольный детский стишок из совка, а расейская реальность.

Десятка неймовірних музейних артефактів України. Частина 1

$
0
0
Десятка неймовірних музейних артефактів. Частина 1

Не завжди відомі, однак вражаючі музейні перлини України здатні подивувати вітчизняного й іноземного туриста

Що вабить нас на відпочинку незгірш за гори, ріки і моря? Мабуть, жага пізнання, бажання відкрити для себе щось нове. Тож Укрінформпопросив кореспондентів знайти у своїх містах музейні експонати, що вразили і зацікавили б читачів.

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК. САРКОФАГ КНЯЗЯ ЯРОСЛАВА ОСМОМИСЛА

Саркофаг галицького князя Ярослава Осмомисла – один із найцінніших експонатів Івано-Франківського краєзнавчого музею. Він зберігається у музеї з 1959 року. До того часу він експонувався у музеї села Крилос, що біля Галича.



Насправді цей саркофаг науковці шукали ще з середини ХІХ століття. Саме тоді виникла гостра дискусія щодо місця розташування центру Галицького князівства, яка тривала кілька десятків років поспіль. Одні вчені вважали, що центр був на місці сучасного Галича, інші – у селі Залуква, не відкидали і село Шевченкове, де стоїть церква Святого Пантелеймона. Втім, більшість науковців усе ж стояли на тому, що центр княжого Галича ХІІ ст.– у нинішньому селі Крилос. На це вказували і літописні джерела. Край цій довгій дискусії поставив український археолог Ярослав Пастернак у 1937 році, коли вирішив почати стаціонарні розкопки біля Успенської церкви у Крилосі.



«Тоді відразу стало зрозуміло, що вони натрапили на білокамінний собор Княжої доби. Він стояв зовсім поряд із храмом ХVI ст. Нові розкопки були ризикованими. Та й ніхто не міг допустити, що два храми могли стояти впритул один до одного. Виявилось, могли. Науковці відкрили всі фундаменти. Це була класична споруда ХІІ століття. На незначній глибині, біля 10 см від поверхні, віднайшли цей саркофаг – велику скриню, витесану з місцевого вапняку. У саркофазі був пошкоджений кістяк людини. Жодної знахідки, яка б указувала на приналежність останків до князівської влади, не знайшли. Більше того, кришка саркофага була відбитою. Пастернак одразу дійшов висновку, що саркофаг неодноразово грабували. Тоді виникло питання: хто саме тут був похований. Ярослав Пастернак, зіставивши усі літописні згадки і дослідження, зробив висновок, що там міг бути похований лише князь Ярослав Осмомисл (один із найвидатніших князів Київської Русі – авт.)», – розповідає завідувач відділу археології Івано-Франківського обласного краєзнавчого музею, науковець Марія Вуянко.

Фундаменти і саркофаг відкрили одразу. Тоді, кажуть, це викликало велике національне піднесення. З усієї Галичини, яка перебувала у той час у складі Польщі, люди їхали помолитись біля останків Ярослава Осмомисла, до його саркофага тисячі галичан ішли на колінах.

Для науковців пазли історії зійшлися. Стало зрозуміло, що після смерті першого князя об'єднаного Галицького князівства Володимирка Володаровича у 1152 році його син Ярослав Осмомисл переносить Княжу столицю на Крилоську гору і починає будувати Успенський літописний собор. Там він і заповідає себе поховати. Князь Ярослав править до 1187 року і по його смерті заповіт вступає у дію.

Треба зазначити, що за правління Осмомисла Галицьке князівство значно розширило свою територію, приєднавши землі між Карпатами та Дністром, пониззя Дунаю. У «Слові о полку Ігоревім» згадується, що він «підпер гори Угорські своїми військами» і «зачинив ворота Дунаю».

Поряд із похованням галицького князя знайшли дерев’яну труну з останками жінки. На ній збереглося чільце з золототканої матерії. Пастернак припускав, що це були останки дружини або доньки князя Осмомисла.

Незадовго після цих розкопок у Європі починається війна. Ярослав Пастернак працює у Львові і перевозить туди усі свої знахідки. Пізніше дослідник емігрував у Західну Європу, а далі – на американський континент. Довгий час вважали, що знайдені останки Ярослава Осмомисла втрачені назавжди. Лише у 1991 році, коли досліджували крипту Святого Юра у Львові, знайшли дерев’яну скриньку і у ній людські кістки з супровідним листом, який власноруч написав Ярослав Пастернак. У листі йшлося, що це останки князя Ярослава Осмомисла, знайдені у Крилосі.

«Пастернак наполягав, що кістяк належав саме Ярославу Осмомислу. Пізніше лікар Сергій Горбенко після власних досліджень цього кістяка і черепа підтверджує висновок Пастернака. Останки нині зберігаються у Львові. Це – єдиний збережений кістяк галицьких князів і великий генетичний матеріал для дослідників. Маємо і зовнішній вигляд галицького князя, відтворений за його черепом. Це теж дуже важливо», – підкреслює Марія Вуянко.

Нині учені припускають, що у саркофазі князя могли бути ще його корона, князівська печатка і зброя, та їх викрали грабіжники. Ярослав Осмомисл був більше дипломатом, а не військовим, але всі ці атрибути вказували на князівську владу. Відтак, каже Марія Вуянко, ця історія може мати реальне продовження. Адже символи княжої доби можуть віднайтись і стати такими ж цінними експонатами, що засвідчують нашу історію.

«Так, сьогодні є думки перепоховати останки князя Ярослава Осмомисла у Крилосі. Є прихильники цих ідей, але є і спротив. Очевидно, аби поховати останки князя, потрібно було б звести і церкву, де він був похований. Нині ж маємо лише фундаменти цього храму. Є думки також, аби на старих фундаментах відбудувати Успенську церкву. Але й тут є різні погляди», – зазначає Марія Вуянко.

ЧЕРНІГІВ. ДЕТЕКТИВ ІЗ ШЕДЕВРОМ НІДЕРЛАНДСЬКОГО ХУДОЖНИКА ТЕРБРЮГГЕНА

У 1997 році цю картину, разом з іншими експонатами, було викрадено з Чернігівського обласного художнього музею ім. Г.Галагана. Зловмисникам тоді вдалося відключити сигналізацію, зв’язати сторожа і винести кілька полотен і скульптур. А далі історія просто фантастична. Чи то злодії поспішали й одну з картин ненароком загубили, чи вона просто не помістилася до багажника автівки й була викинута, але наступного ранку, по дорозі на річку, її знайшов рибалка. Підібравши картину, чоловік постукав до музею. "Може, це ваше загубилося?" – запитав.

Повернуте у музей полотно було найціннішим із того, що грабіжники могли вкрасти. На світових аукціонах такі художні твори коштують мільйони доларів...

Мова – про шедевр світового образотворчого мистецтва, єдину в Україні роботу видатного нідерландського художника Гендріка Янса Тербрюггена (1588-1629) "Концерт", написану 1626 року в Утрехті. На Чернігівщину вона потрапила після 400-річних (!) мандрів світом. Тут вона мало не згинула і тут же отримала нове життя і нинішню назву. Адже як її колись назвав сам автор – невідомо.



Історія цього полотна унікальна. За наявною в художньому музеї інформацією, у 20-х роках минулого сторіччя воно зберігалося в російському Санкт-Петербурзі (тоді – Ленінграді). У 1928 році картина якимось дивом потрапила в один із музеїв міста Прилуки Чернігівської області. У роки Другої світової війни, разом з іншими експонатами, була врятована тодішнім директором установи. Після війни компетентного керівника, як часто бувало в ті непевні часи, заарештували. А новопризначений директор виявився невігласом. Назвав художні цінності, які йому довірили, непотребом, і наказав винести їх у сарай. Відтак, шедеври світового живопису опинилися серед купи сміття.

У 1953 році їх таки врятували і відвезли до Чернігова, в обласний історичний музей. В числі тих експонатів було й картина Тербрюггена. Вона настільки погано збереглася, що фахівець із Третьяковської галереї, якого запросили оглянути роботу, назвав її поганою копією з Караваджо. Коли ж реставратор змив шар старого лаку, відкрився дивовижний живопис, який міг належати тільки видатному майстру.

За словами директора художнього музею ім. Г.Галагана Ірини Ральченко, встановлення авторства унікального творіння було процесом досить складним. Займалася цим тоді перший директор художнього музею, досвідчений мистецтвознавець Світлана Ключник. Коли вона, можливо, всоте оглядала "Концерт" у надії знайти автограф митця, до неї підійшов малозрячий хлопчик і запитав, що вона шукає. Почувши відповідь, придивився і на деці клавесину, що зображений у центрі полотна, "свіжим оком", як то кажуть, побачив потрібний підпис: "Гендрік Тербрюгген, 1626 рік".

Директор художнього музею ім. Г.Галагана Ірини Ральченко
Директор художнього музею ім. Г.Галагана Ірина Ральченко

Після того художній твір повезли до Ленінграда, де обстежили під рентгеном і довго реставрували. В 1989 році "Концерт" голландського майстра вперше показали публіці. На виставці "Відроджені шедеври" у Москві картина мала неймовірний успіх!

Коли 1983 року в Чернігові був створений художній музей, полотно Тербрюггена разом з іншими чотирма тисячами експонатів художнього відділу історичного музею було передане туди.

"Ця робота унікальна і безцінна, і ми нею дуже пишаємося. Сьогодні картина висить у постійній експозиції "Перлини музейної колекції" і доступна для огляду. Приходьте на зустріч із шедевром!" – запрошує пані Ральченко.

Гості з Нідерландів, які хотіли, щоб твір їхнього земляка побачили в Утрехті, та Ірина Ральченко (посередині)
Гості з Нідерландів, які хотіли, щоб твір їхнього земляка побачили в Утрехті, та Ірина Ральченко (посередині)

За її словами, загалом на сьогодні відомо про 80 робіт Тербрюггена. Вони зберігаються у знаних музеях світу, серед яких – паризький Лувр, Королівський музей Амстердама, Національна галерея Лондона. Самого ж митця видатний фламандський художник Пітер Пауль Рубенс вважав найкращим голландським живописцем.

МИКОЛАЇВ. УНІКАЛЬНІ ГЛОБУСИ БЕЗ АНТАРКТИДИ

Історія Миколаєва тісно пов’язана зі становленням флоту і кораблебудуванням. Недаремне ж у місті працює єдиний в Україні музей суднобудування та флоту, де є чимало цікавих експонатів, яких не знайдете більш ніде.



Нинішня розповідь – про братів-близнюків: два глобуси – географічний та астрономічний, або як їх раніше називали “земний” та “небесний”. Вони унікальні насамперед тим, що на одному з них – географічному – немає цілого континенту – Антарктиди, а на другому – багатьох відомих нині зірок. А все тому, що ці глобуси були виготовлені в Англії ще на зламі ХVIII та XIX сторіч, коли про існування Антарктиди, як і деяких зірок, ще й гадки не мали. З цими глобусами пов’язані цікаві історії.



За словами наукового співробітника музею Миколи Скарлата, наприкінці 1794 року в Миколаїв із Херсона перебирається командир Чорноморського флоту разом зі своїм штабом та інфраструктурою. Також сюди було переведено морський кадетський корпус, заснований у Херсоні у 1786 році. В 1798-му його перейменували у школу штурманів, і ця дата вважається датою заснування Миколаївського штурманського училища. У 1800 році в училищі вже навчалося 440 курсантів.

Серед основних дисциплін, які вивчали юні моряки, були географія та астрономія. Знати розташування далеких берегів та зірок на небі штурман мав як свої п’ять пальців. Студенти мали вчитися визначати курс кораблів за зірками. Але для якісного навчання було потрібне спеціалізоване обладнання, зокрема й «земний» та «небесний» глобуси. Таке приладдя у тодішній Російської імперії не виготовляли, тож його замовили в Англії, яка вже тоді мала титул «володарки морів».

Замовлення почали оформляти ще у 1794 році, та через низку причин глобуси потрапили до Миколаєва лише через 9 років – у 1803-му. Чому так довго? Ну, по-перше, таке обладнання – це ручна робота, яка вимагала фахової підготовки. Слід зазначити, що ці глобуси виготовлені за технологією пап’є-маше на дерев’яному каркасі. А, по-друге, бюрократія в ті часи теж існувала: уявіть собі, що глобуси мандрували з Англії до Миколаєва аж через тодішню другу столицю імперії – Москву.



Відомо, що за цими глобусами до Москви було відряджено капітана ІІ рангу князя Михайла Львова – командира фрегата «Святий Миколай». Зауважимо, що це був перший корабель, побудований на миколаївській верфі ще до заснування самого міста. Відповідно, до цього корабля було особливе ставлення, а його командиру доручалося виконання найвідповідальніших завдань. До речі, макет корабля «Святий Миколай» також зберігається у музеї.

У Миколаївській штурманській школі ці глобуси використовувались більш ніж півстоліття. За цей час тут отримала фахову підготовку ціла низка відомих у майбутньому морських офіцерів.

Будівля миколаївського музею суднобудування колись була штаб-квартирою командира Чорноморського флоту. У період з 1833 по 1850 роки цю посаду займав віце-адмірал Михайло Лазарєв. Він був одним із керівників антарктичної експедиції 1819–1821 років, під час якої й було відкрито Антарктиду – шостий материк, котрого немає на унікальних миколаївських глобусах.

«Ось такий зв'язок між колись привезеними у Миколаїв глобусами та відкриттями, які зробили видатні люди, пов’язані з нашим містом», – констатує Микола Скарлат. Він також додає, що нині глобуси експонуються у двох музеях: суднобудування та флоту (астрономічний) і краєзнавчому «Старофлотські казарми» (географічний).

ХАРКІВ. ПРАПОР ГЕТЬМАНА МАЗЕПИ XVII СТОЛІТТЯ

У Харківському історичному музеї імені Сумцова зберігається прапор гетьмана Мазепи, створений у 1687 році й відновлений у 2008 році в Польщі за підтримки уряду України.



Про це розповіла заступник директора музею з наукової роботи Ольга Сошникова.

"Гетьманський прапор Івана Мазепи розміром 3 на 4 метри являє собою двосторонню китайську шовкову тканину золотистого кольору особливої текстури: нитки ніби відтворюють квіти лотоса. На одній стороні прапора зображений двоголовий орел, оскільки в той час прапори для гетьманів виготовляли за указом російських царів, а на іншій– низка зображень на релігійну тему. Ім'я Мазепи прочитати важко, але є свідчення, що прапор призначався саме для нього", – розповіла Ольга.

За її словами, документально підтверджено, що ще в ХІХ столітті в Росії була зроблена перша спроба реставрації прапора: "Полотно спробували наклеїти поверх іншої основи за допомогою клею природного походження і, таким чином, продовжити його життя. Однак при цьому було фактично знищено зворотний бік прапора".

"Прапор переданий до нашого музею у 30-і роки із Збройної палати Москви. Він був у дуже поганому стані: шовк полотнища, як і старослов'янська в'язь по периметру, абсолютно пошарпався. Більш того, під час Другої світової війни потяг з евакуйованими в Уфу експонатами музею, включаючи й прапор, потрапив під бомбардування, і всі експонати пролежали тривалий час під відкритим небом, що негативно вплинуло на їх збереження", – додала Ольга.

За її словами, після повернення прапора у звільнений в 1943 році Харків експонат помістили в постійну експозицію з історії рідного краю: "Однак коли в 90-і роки музей переїхав до іншого приміщення, прапор поклали у сховище і почали шукати можливість його реставрації.

У 2008 році музейникам допоміг відомий київський учений, дослідник козацької символіки Юрій Савчук. Він звернувся до президента і прем'єр-міністра України. З різних джерел, включаючи фонд "Україна 21 століття", на реставрацію прапора було виділено 100 тисяч доларів, а також знайдено реставраторів з України та "Музею народів" у Кракові (Польща). За рік польські й українські фахівці зуміли особливими методами законсервувати 46% площі прапора, яка збереглася, і з того часу прапор гетьмана Мазепи є у постійній експозиції музею "Україна козацька", – пояснила Ольга.

За її словами, гетьманський прапор зберігається в режимі трьохрівневої системи сигналізації: "Спеціально для експоната виготовлені дві вітрини: одна з них призначена для зберігання прапора під склом, інша – для експонування на виставках".

"У 2009 році напередодні ювілею Полтавської битви гетьманський прапор став центральним експонатом міжнародної виставки в Києві "Україна-Швеція на рубежі століть", яку відкрили король Швеції Карл ХVI Густав і Президент України Віктор Ющенко", – додала Ольга.

За її словами, у світі на сьогодні збереглися лише три гетьманські прапори: один – у музеї Харкова, два інші – в музеях Москви і Стокгольма.

ХЕРСОН. КАРТИНА ЗАСНОВНИКА УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ МИСТЕЦТВ

У Херсонському обласному художньому музеї ім. О.О.Шовкуненка є картини, доля яких тісно пов’язана з історією України.

Одну з них – картину «Казка» представника українського модерну ХХ століття художника Михайла Жука, що зберігається у фондах музею, нині багато репродукують.



«Є чимало замовлень від видавництв і мистецтвознавців, які досліджують українське мистецтво», – розповідає Владислава Дяченко, заступник директора з наукової роботи обласного художнього музею імені Шовкуненка.

«Казка» була створена у 1914 році під час перебування Михайла Жука у Чернігові, коли він познайомився з Михайлом Коцюбинським і гостював у його домі.

Михайло Жук народився на Херсонщині, у Каховці, отримав європейську освіту – навчався у Краківській академії красних мистецтв. Повернувся в Україну – жив і працював у Києві, Одесі. У Києві він став одним із засновників Української Академії мистецтв, яка відкрилася у 1917 році. Був серед перших педагогів, професорів Академії, каже Владислава Дяченко.

«Михайло Жук брав активну участь в Українській революції 1917 року. І його картина «Казка» вперше була репрезентована на виставці професорів Української Академії мистецтв у будинку Центральної Ради УНР», – розповідає вона.

До Херсона картина потрапила у 1975 році – з приватної колекції одеського колекціонера Володіна, у якого «Казку» й придбав музей.

(далі буде)

Ложь, за которую проголосовал лохторат Путина

$
0
0

Путин очень любит врать (но другим почему-то не советует). Ваш репост поможет освежить в памяти только пять примеров лжи несменяемого вошьдя ватников.



За что проголосовали рабы Путина?

Повышение пенсионного возраста, налогов и цен: неужели именно этого ждали от Путина его фанатики?




Останній шанс для Кремля

$
0
0



Timur Malik
Знайди для бабусі тищу гривень і сховай її паспорт!!!
Розтлумачу.
Я намагаюсь не чипати тему ЮВТ. Вважаю, що людина, з середнім IQ - сама розуміє всю суть.
Але, останнім часом, багато хто з друзів, не фбшних, почали мені розповідати про Мессію. І чи то бігборди так діють, чи то спами в інеті не дають можливості мислити, але більшість з них кажуть: Ну ЮВТ - так ЮВТ. Бачиш, як на неї всі порохоботи накинулися? Значить добрі чоботи - треба брати! Ну й таке інше, в тому ж дусі. Війна там, зубожіння...
Люди, схаменіться.
Чому вся кремлівська пі£добратія так хоче ЮВТ? (А що є в когось сумніви?) Чому ЮВТ хочуть наші олігархи? Навіть ті, що ще років два тому - срати з нею не сідали на території всієї України, спеціально їздили за кордон - опорожняться. Деякі так і залишилися там. Чому, нашому пересічному споживачу, через різні лохотрони, втірають величезні рейтинги ЮВТ?
А тому, що всім їм - нахрін не потрібна Україна. Ні в якому вигляді. Навіть у слабкому вигляді, як пишуть деякі наші псевдополітологи.
ЮВТ - це справжня громадянська війна!
Вона просто змушена буде робити те, що їй накажуть у кремлі і інших центрах українського олігархата. Бо хто платить - той девушку і танцює!
А багато для громодянської не потрібно.
Треба лише, признати, що війна з РФ - це не війна з РФ, а внутрішні "рєшалкі". І сісти "пєрєтірать" з "головами" "народних рєспублік" за один стіл. На рівні АП.
Треба лише признати, що розрив з РФ - є лихом для України і помилкою "попередників"!
Треба лише признати, що курс у НАТО і ЄС - помилка яка не відповідає "історичному тяжінню українського і російського народу друг до друга"!
А у когось є сумніви що саме так і буде? По дзвінку з кремля?
І ось тут почнеться найцікавіше, і найбажаніше для московії і українського олігархата.
Україна вибухне так, що Революція гідності - покажеться дитячою забавкою.
Це можуть підтвердити дохолери тисяч прошедших АТО, не меньша кількість волонтерів і справжніх нациків, дохріна сотен тисяч людей фанатів подорожі до Європи, дюже велика кількість внутрішньо переміщених з Донбасу людей, яким потрібно буде повертатися додому - туда, де засилля (за чотири роки) немитих бурятів і гопників з мокши.
А ще родини, які втратили своїх у війні...
І ось це все вибухне. І впевнено перейде до Громадянської війни, яка остаточно поховає Україну.
А далі: відмова західу витягувати нас в цивілізацію (навіть не дивлячись на велику кількість "зелені" заведену в Україну), війська РФ в колишній Україні і південо-західний округ РФ. І жоден політик на весь Світ навіть не замовить доброго слова за нас.
А ще повернення кровосісів і реванш олігархату на чолі з Фірташом і Коломойським.
Ну і сама вишенька: купа карних і іншіх справ прокуратури РФ проти захісників і волонтерів України. І "столипіни" на Магадан...
Ось така х¥йня, малята.
Саме тому вся мокшанська і наша п!здота, об'єднується навколо ЮВТ. Просто іншим "кандидатам", якими б вони не були б лояльними до мокші - захід не дозволить це зробити. Електоратний ресурс у них не той.
А ЮВТ - ставить на "зубожилих" і на "совок".А його ще дюже багато у нас.
Так ось про "совок".
Саме це покоління, від початку 90-х і до 2013 року - майже просрало країну! Бо жило одним днем, як його привчили жити в СРСР.
Тому, хочу звернутися до людей, яким не байдужа країна, в основному до молоді:
знайдіть, будь ласка, можливість надати своїм бабусям і дедусям "юліну тищу"; сховайте, нахрен, їх паспорти; і сходи, нарешті сука, проголосуйте за майбутнє України!


Св"ята Баба Йулія Валадимирівна Косата
Любі маї!!!
Я астаточна вирішила - іду в президенти! Знаю, що це неспадіванка для всих, але іншага шляху нема. І як тільки я стану президентам, я агалашу референдум, щоб скасувати пасаду президента і ввести пасаду канцлера, якога буде абирати Рада, яку будете абирати ви, в якій буде фармуватися кааліція, яка і абере канцлера... Власєнка! Хто табі цю хуйню підсунув, а ти мені?

Любі маї!
Ви памітили, шо я після прагалошення Навого курсу ніде не з"являюся? Це все той мальчік... Боже, який Аполон! Адні думки... Ні пра що бльше не можу думати... Навіть блакчейн свій занедбала... Оххх... Власєнка! Неси вже оту штучку. Шо? Та не, більшу і шо ото так "жжжжжжжж" робить. Житіє моє....

Любі маї!!!
Паздаравляю вас з Днем піанерії! Люди старшого пакаління пам'ятають оці "взвєйтєсь да развєйтесь", усі ці Зарніци, кастри, піанерські лагєря... Ой, лагєря нехороше слово. І вобщє, не буду паздаравлять. Це все таталітарне минуле! Краще давайте сирничків зваримо!

Любі маї!!!
Ота фотачка, що гуляє па мережі, де я нібита аголюю сває бажествєнне бєдро, то правакація злачиннаї влади! Це проста немажлива така разпуста з маго боку! Я до цих пір цнатлива! Не вірите? Магу паказать, я завжди відкрита для суспільства! Власєнка не дасть збрехать!

Любі маї!!!
Сягодня мій любий Бєня назвав мене любімай жєной!!!
Засинаю щасливаю! І вам таго бажаю, любі маї!!

Любі маї!!
Ви бачили, як я красива виступала на Свабоді слова вчора? Пра все сказала. І пра тарифи, і пра землю, і пра злачинну владу, і пра сваї дасаґнення, пра все-все! А сама яка була красіва? А це пачула, шо на АйСіТіВі стартував праект "Наві абличчя". А я хто? Пайду. Після літняї відпустки, трошки падтяжечки, трошки ботакса і буду шо дєвачка!
А тепер галавне - свабоду РІА-новасті!!! Шо, цього не треба було? Лишнє? Власєнка, ну ти і скатіна! Апять падставив!

Любі маї!!!
В цей день у 1637 році видатний палітичний діяч таго часу кардінал Рішельє, баячись за сває життя, наказав усим закруглити гостріє кинжалів для різки м'яса за сталом. Так з'явилися сталові нажі. Баягуз! Як і уси чалавіки-палітики. Але я не вани! Я - Мілєді! Я леді Кларік! Я Шарлотта Бакстан! Я Леді Вінтер! Мене так багата! У мене навіть клєймо є!... Ой, знову лишнєга пизданула.... Вибачте, то я стамилася, зранку сирники тушила на всю радину і свій батальон.

Любі маї!!!
Па всім саціалагічним апитуванням, праведеним усіма незалежними агенціями, впевнену перемогу на конкурсі Єврабачення здабула я! І мая палітична сила! Але, як завжди, кляті масони всіх абманули. Та справедливість є! І я, любі маї, буду баротися!
А зараз вітаю вас з днем матері, адже я для вас усих як мати!

Любі маї!!!
Сягодня Всесвітній день справедливаї таргівлі, з чим я і хочу вас усих паздаровити! Справедливість є і за наї варта баротися! Я це давела, підписавши газавий кантракт, який давав змогу справедлива встанавлювати ціну, що дало змогу виграти всі суди у Расії! А скільки я вже успішна таргую ліцом? А воно до сих пір хоч воду пий, як казала моя бабуся шисть пакалінь назад, кали рабила сирники.... Шо знов не так? Тут не розбірливо, кали ти, Власєнка, уже картридж в принтері заміниш? Нічога ж не разібрати!

Πραβдοργδ™🐾@ChopperWatte
Тимошенко: "Революція, яка принесла величезні жертовні втрати для України і закінчилася війною".
Сиділа б ти досі в Качанівці й не рипалась, популістка та мерзота невдячна.

- Ещё не вечер.
Πραβдοργδ™ 🐾@ChopperWatte
Так - ідеально!!! 👌

Як в Україні ничегониделаеца: № 253 (огляд)

$
0
0
Посилання на всі частини дайджесту "Як в Україні ничегониделаеца" знаходяться тут (№№ 001-100), тут(№№ 101-200) і тут(№№ 200-передостанній)

Экспорт из Украины в ЕС увеличился на 26,6%

Экспорт из Украины в ЕС увеличился на 26,6%

За последние четыре месяца в структуре украинского экспорта в ЕС появилось 366 подпозиций. Об этом Министерство экономического развития и торговли сообщило в Facebook.

Основным торговым партнером Украины в экспорте товаров остается Евросоюз. За первые 4 месяца 2018 года его доля составила 42,9%.

“По сравнению с аналогичным периодом в 2017 году нам удалось сделать качественный рывок в торговле с ЕС”, – пояснили в министерстве.

Экспорт Украины в ЕС за первые четыре месяца увеличился на 26,6% ($1,4 млрд) и составил $6,6 млрд.

Шість вітчизняних компаній почнуть будівництво нових тваринницьких комплексів



Вітчизняні годувальники анонсували збільшення виробництва продуктів харчування.

ТОВ “Кусто Агро” планує побудувати на Житормищині сучасний потужний тваринницький комплекс на 1,2 тис. голів дійного стада. Планується, що комплекс буде зведений у селі Липне Любарського району Житомирської області, передає УНН.

- На комплексі планують отримувати добові надої по 35 л на корову, для чого буде закуплено високопродуктивне поголів’я за кордоном. У разі успіху компанія збудує другу чергу на 3 тис. голів, — йдеться у повідомленні.

Раніше про плани збільшити поголів’я великої рогатої худоби заявили вже в компанії Grain Alliance (ТОВ “Баришівська зернова компанія”). Планується, що до кінця поточного року молочно-товарна ферма в селі Овсюки Гребінківського району Полтавської області, яка входить в компанію Grain Alliance, збільшить поголів’я дійного стада до 400 голів.

Ще один приклад — “Кищенці”, яке до 2020 року планує збільшити поголів’я ВРХ майже втричі.

Колишня “Даноша”, перейменована в “Гудвеллі Україна”, анонсувала будівництво нового заводу на 700 робочих місць.

“Овостар Юніон” цього року планує збільшити виробництво яєць на 5%, інвестувавши в будівництво нових тваринницьких комплексів 15 млн дол.

Вінницька птахофабрика агрохолдингу “Миронівський хлібопродукт” — найбільшого виробника курятини під брендами ТМ “Наша Ряба”, ТМ “Qualiko”, ТМ “Ukranian Chiken” — запускає цього року другу виробничу лінію. До 2020 року очікується, що виробництво курятини тільки на цьому птахокомплексі досягне 1 млн тонн на рік.

Завдяки цій компанії Вінницький регіон став лідером рейтингу ключових постачальників продуктів тваринного походження. Крім внутрішнього ринку України, “МХП” годує і інші країни світу. У минулому році Європейський Союз закупив у “МХП” третину всього експортного обсягу.

Иностранные инструкторы подготовили еще батальон украинских десантников

Иностранные инструкторы подготовили еще батальон украинских десантников

23 июня состоялась церемония закрытия учебного процесса одного из батальонов 80-й отдельной десантно-штурмовой бригады по программе "Объединенной многонациональной группы по подготовке - Украина" (JMTG-U). Об этом сообщается на странице Командования ДШВ Вооруженных сил Украины в Facebook.

"Торжественная церемония закрытия проходила в одном из городков Международного центра миротворчества и безопасности. Со словами поздравления к военнослужащим обратился начальник Учебного центра подготовки подразделений Международного центра миротворчества и безопасности подполковник Павло Рожко, который отметил, что подразделение усвоило учебную программу на отлично", - говорится в сообщении.

Начальник Объединенной многонациональной тренировочной группы по подготовке полковник ВС США Денис Дилли отметил, что иностранные инструкторы были "поражены стремлением каждого военнослужащего к знаниям". "Украинские десантники - это элита, которая показывает свои способности не только во время выполнения задач по назначению, но и во время учебы", - сказал он.

В свою очередь заместитель командующего десантно-штурмовыми войсками - начальник управления ракетных войск и артиллерии командования ДШВ полковник Сергий Артамощенко добавил, что "участие в данном курсе позволило овладеть знаниями по планированию и проведению операций в соответствии со стандартами НАТО".

Как сообщалось, "Объединенная многонациональная группа по подготовке - Украина" (англ. - Joint Multinational Training Group - Ukraine) - это один из элементов практической помощи Вооруженным силам Украины от США и других стран-партнеров. Деятельность группы заключается в подготовке подразделений ВСУ согласно стандартам и принципам НАТО.

Иностранные инструкторы подготовили еще батальон украинских десантников/Фото: @www.vdv.mil.gov.ua

Поэтапное обучение осуществляется на ротационной основе при непосредственном участии подразделений и инструкторов от вооруженных сил стран-партнеров в Международном центре миротворчества и безопасности Национальной академии сухопутных войск, что в Яворовском районе Львовской области.

В состав JMTG-U входят инструкторы Вооруженных сил США, Канады, Польши, Литвы, Швеции, Великобритании и Дании.

Тренировки предусматривают целый ряд необходимых для ведения современного боя элементов: тактическую и огневую подготовки, противодействие самодельным взрывным устройствам, тактическую медицину и тому подобное. Выучка каждого батальона происходит в течение 55 дней.

Харківська тютюнова фабрика повністю відмовиться від газу на користь біопалива



Харківська тютюнова фабрика «Філіп Морріс Україна» до кінця вересня цього року повністю перейде з газу на біопаливо. Будівництво твердопаливного котла потужністю 3,8 МВт має завершитися до осені. Інвестиції становили 63 млн грн., передає Ліга. Бізнес.

У якості палива слугуватиме будь-які види гранульованого біопалива, що в рази зменшить викиди парникових газів. Продуктивність котла становитиме 6 тонн пари на годину, що покриє всі потреби фабрики в тепловій енергії.

Економія завдяки переходу на біопаливо складе 15 млн грн щороку. Компанія також збудує додаткові склади для зберігання не тютюнових матеріалів.

ПриватБанк и Visa запустили оплату покупок через отпечаток пальца

ПриватБанк и Visa запустили оплату покупок через отпечаток пальца

ПриватБанк совместно с международной платежной системой Visa запустили в Украине пилотный проект технологии биометрической оплаты покупок с помощью отпечатка пальца. Об этом говорится в пресс-релизе ПриватБанка.

"Первыми оплачивать свои покупки без наличных, карточек и даже смартфонов могли посетители фестиваля Belive в Киеве, которые оформили карты Visa ПриватБанка", - говорится в сообщении.

По словам главы региона СНГ и Юго-Восточной Европы Visa Дмитрия Крепака, впервые в Украине существует возможность оплатить покупки с помощью отпечатка пальца. Чтобы оплатить покупку достаточно один раз "привязать" его отпечаток к карточке и расплачиваться в торговых точках, поддерживающих эту технологию, приложив палец к считывателю биометрических данных.

Как отмечают в ПриватБанке, эта технология будет интересна прежде всего малому и среднему бизнесу, уличным торговцам, поскольку принимать платежи можно с помощью собственного смартфона или планшета и специального биометрического сканера.

Енергомашспецсталь почав виготовлення замовлення для австрійської компанії



У ПАТ «ЕМСС» розпочато виготовлення валків для компанії Primetals Technologies (Австрія), контракт з якою був підписаний в квітні поточного року. У виробництво виданий замовлення на перші 4-х опорних валка загальною масою 105 тонн. Після повного циклу виготовлення продукція буде відправлена ​​замовникові в I кварталі 2019 року, повідомляє прес-служба підприємства.

Всього для австрійської компанії ЕМСС виготовить і поставить 1500 тонн валків в рамках масштабного проекту з будівництва нового прокатного товстолистового стану «1700» меткомбінату ArcelorMittal Lazaro Cardenas, розташованого на тихоокеанському узбережжі Мексики. Представниками Primetals Technologies буде здійснюватися жорсткий контроль продукції на кожному етапі виробництва.

На сьогоднішній день Primetals Technologies є провідним світовим розробником технологій в сталеливарному виробництві. Успішне виконання цього замовлення дозволить укласти контракти на виготовлення аналогічної продукції за іншими проектами компанії.

В Украине будут печатать деньги для других стран

В Украине будут печатать деньги для других стран - НБУ

Национальный банк Украины и компания Crane Currency 22 июня подписали Договор о сотрудничестве в области изготовления денежных знаков, что подтверждает общее видение перспектив будущего сотрудничества. Об этом сообщаетпресс-служба НБУ.

«Наш Банкнотно-монетный двор имеет полный цикл изготовления денег, от разработки дизайна до производства защищенной бумаги и, собственно, печати банкнот. В кооперации с Crane Currency мы готовы предложить весь свой опыт и производственные мощности для изготовления денежных знаков по заказу других стран», - отметил председатель НБУ Яков Смолий.

По его словам, Национальный банк гордится тем, что такой мощный, глобальный производитель банкнотной бумаги, банкнот и технологий защиты денег, как компания Crane Currency, заинтересован в сотрудничестве с ним.

Президент компании Crane Currency Аннемари Уотсон в свою очередь отметила, что во время прошлогоднего визита была поражена современной технической базой и технологическими возможностями и профессиональными качествами работников Банкнотно-монетного двора. "Поэтому я надеюсь, что этот договор станет основой для расширения совместных долгосрочных проектов", - подчеркнула она.

Документ имеет целью урегулирование деловых отношений между Национальным банком и компанией Crane Currency, что дает возможность размещения иностранных заказов на производственных мощностях украинского Банкнотно-монетного двора. Основным приоритетом для Банкнотно-монетного двора является производство национальной валюты, банкнотной бумаги для нее и отечественных ценных бумаг.

Как известно, Crane Currency является известной мировой компанией и надежным партнером более 50 центральных банков (США, Великобритании, Швеции, Мексики, Нигерии, Малайзии, Индии и других), которым поставляет защищенные банкноты, банкнотную бумагу и защитные элементы. В частности Crane Currency почти 140 лет поставляет банкнотную бумагу для изготовления валюты Соединенных Штатов Америки. Комбинированной опыт Crane Currency в сфере дизайна, производства бумаги и печати, а также долгосрочных партнерских отношений с центральными банками многих стран мира насчитывает более 200 лет.

Українські аграрії намолотили перший мільон тонн зерна нового врожаю



Станом на 22 червня українські аграрії намолотили 1,1 млн тонн зерна нового врожаю з 349 тис. га при врожайності 31,6 ц/га. Також жнивувати розпочала Вінниччина, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

У розрізі культур вже зібрано:
озимої пшениці – 211 тис. тонн з 73 тис. га при врожайності 29,1 ц/га;
озимого ячменю – 877 тис. тонн з 269 тис. га при врожайності 32,6 ц/га;
гороху – 13 тис. тонн з 7 тис. га при врожайності 17,9 ц/га.

Крім того, продовжується збирання озимого ріпаку, який обмолочено на площі 36,5 тис. га при врожайності 17,0 ц/га та намолочено 62 тис. тонн.

На Донетчине появились пять новых заказников

В Донецкой области появились пять новых заказников

В Донецкой области в этом году объявлены пять новых заказников - в Великоновоселковском, Бахмутском, Константиновском и Славянском районах, сообщили в Департаменте экологии и природных ресурсов Донецкой областной госадминистрации.

Объявлены два ботанических заказника местного значения и три ландшафтных заказника местного значения, общая площадь всех пяти новых заказников составляет 756,6 га.

Так, объявлен ботанический заказник местного значения "Мокроялинский" на территории Краснополянского сельского совета Великоновоселковского района - две природные территории (водно-болотные угодья и каменистые склоны) общей площадью 189,6 га из земель запаса, в том числе: земли сельскохозяйственного и лесохозяйственного назначения, открытые земли без растительного покрова, земли водного фонда без изъятия земель.

"Ступки-Голубовские-2" - природная территория (урочище) общей площадью 248 га, земли лесного фонда покрытые лесной (древесной и кустарниковой) растительностью.

"Соболевский лес" - урочище общей площадью 107 га, земли лесного фонда, покрытые лесной (древесной и кустарниковой) растительностью.

"Алексина" - природная территория общей площадью 137 га, балка, покрытая степной растительностью с остатками окаменевших деревьев.

Кроме того, появился ландшафтный заказник местного значения "Тарасовский" - природная территория общей площадью 75 га, балка, покрытая степной растительностью и лесными насаждениями с выходами на поверхность кристаллических пород.

В департаменте отметили, что сейчас уничтожение окружающей среды происходит в результате распашки земель, вырубки байрачных лесов с последующим изменением целевого назначения земель, осушения или обводнения территорий, промышленного, жилищного и дачного строительства и тому подобное. Поэтому с целью прекращения процессов ухудшения состояния окружающей природной среды в Донецкой области, прежде всего, создаются новые объекты природно-заповедного фонда.

Український стартап створив антистресовий годинник EMtracker



Годинник показує рівень стресу користувача на підставі 20-и різних параметрів. Крім того, годинник надає науково обґрунтовані поради, як впоратися зі стресом. Стартап працює вже Android, а для iPhone працює поки що тільки тестова версія, передає finance.ua.

Годинник називається EMtracker і, крім часу, автономно показує кроки, калорії, пульс та тиск. При підключенні до смартфону видно статистику сну. Але ще він міряє і обчислює тиск, визначає рівень стресу і дає індивідуальні рекомендації.

- Творці проаналізували сотні патернів поведінки і на основі власних досліджень розробили систему, яка показує вам ваше стан і дає поради, як впоратися зі стресом. База рад зараз близько 300, і всі вони науково обгрунтовані. Наприклад, рада “випийте гранатовий сік” – містить високу кількість вітаміну С, знижує кортизол. Або “убийся об стіну” (жарт), – розповів керуючий партнер Creative Quarter Ілля Кенігштейн.

За словами керуючого партнера, годинник дуже красивий, виглядає круто, батарея тримає 10 активного і 30 днів пасивного використання. Ціна годинника – $88.

ВСУ переданы сертификаты на высокоточные радиолокационные станции

Порошенко передал ВСУ сертификаты на высокоточные радиолокационные станции

Президент Петро Порошенко передал подразделениям Вооруженных сил сертификаты на высокоточные радиолокационные станции отечественного производства. Об этом он написал на своей странице в Facebook.

«Надзвичайно радий вітати колектив Науково-виробничого комплексу «Іскра». Сьогодні передав сертифікати на радіолокаційні станції, виготовлені тут, підрозділам ЗСУ. Радіолокаційні станції, які виробляє «Іскра» мають вищі характеристики, ніж ті, що нам пропонують на зовнішніх ринках.», - отметил Президент.

По его словам, это высокоточное оборудование закроет украинское небо от врага.

На Рівненщині стартує масштабне будівництво 34 лікарських амбулаторій


На фото - типові проекти будівництва сучасних амбулаторій, розроблені Мінрегіоном

Створення спроможної мережі, нагадаємо, передбачено Законом України «Про підвищення якості та доступності медичного обслуговування у сільській місцевості».

Проекти від області на засіданні Мінрегіонбуду захищали заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір, представники департаменту будівництва та архітектури, а також обласного управління охорони здоров’я.

«Затвердженню проектівпередувала величезна робота. Починаючи з лютого в обласній адміністрації проходили консультації з керівниками РДА, ОТГ та лікарями щодо будівництва нових сільських амбулаторій. Адже медична мережа має бути спроможною та доступною для людей. Загалом на будівництво амбулаторій для Рівненщини передбачили державну субвенцію 232 мільйона гривень. Важливо й те, що мінімум 20% співфінансування має дати місцева влада, а також відвести земельну ділянку під будівництво», – розповів Віталій Ундір.

Таким чином, до переліку будівництва лікарських амбулаторій загальної практики – сімейної медицини потрапили села Білки, Богуші, Зірне та Бистричі Березнівського району. На Володимиреччині – у селах Городець та Полиці. У Гощанському районі амбулаторія буде зведена у селі Горбаків. Також у Боремельській ОТГ та у селі Вовковиї у Демидівському районі.

На Дубенщині будуватимуть амбулаторії у селах – Семидуби, Повча та у Смизькій ОТГ. У двох ОТГ – Людинській та Удрицькій, що на Дубровиччині, почнуть зводити лікарські амбулаторії загальної практики – сімейної медицини та у селі Кривиця. У Зарічненському районі свої амбулаторії матимуть села Морочне та Кухітська Воля.

У центрі Здовбиці, що на Здолбунівщині, побудують амбулаторію з житлом для трьох – чотирьох лікарів. Три ОТГ на Костопільщині – Постійне, Дюксинське та Пісківське матимуть свої лікарські амбулаторії. В Острозькому районі амбулаторію будуватимуть у селі Плоске, а в Рокитнівському – у селах Блажево та Томашгород. У Рівненському районі має бути збудовано аж 5 амбулаторій – у селах Бармаки, Забороль, Шпанів, Голишів та Клевань. На Сарненщині будівництво розпочнеться в Клесівській ОТГ та у селах – Костянтинівка, Люхча, Ремчиці та Корост.

Проекти будівництва амбулаторій передбачають і зведення житла для лікарів, а також закупівля автотранспорту.

Нагадаємо, державою визначено чітку мету – якісна первинна медицина у сільській місцевості. Реформа охорони здоров’я передбачає в першу чергу — зменшення кількості звернень людей до вторинної медичної ланки.

*******
Все фотографии, кроме первого коллажа, сделаны позавчера в одном городе. Со всех стройплощадок одного города. 8 общежитий из проекта #184общаги. Где-то уже делают внутренние перегородки и видны стены санузлов. Где-то только монтируют фундамент - разброс дат подписаний договоров от конца апреля и до конца мая.
8 общежитий, это вот ровно тысяча военных, в одном городе.
Таких городов у нас десятки.
Общежитий - почти две сотни.
Жильем будут обеспечены - 23 000.

Когда Петро Порошенко ставил эту задачу, когда Степан Полторак подписывал планы строительства - кто мог реально поверить в то, что это не "прожекты"?

Но да, вот, меньше двух месяцев назад. Сколько строилось предыдущими? Риторический вопрос...


Укрзалізниця в этом году капитально отремонтировала 44 локомотива

Укрзализныця в этом году капитально отремонтировала 44 локомотива – Кравцов

Аффилированные предприятия и производственные подразделения региональных филиалов ПАО «Укрзалізниця» в январе-мае текущего года капитально отремонтировали 44 локомотива и провели еще свыше 3,1 тыс. текущих ремонтов тягового подвижного состава. Об этом сообщили.о. председателя правления ПАО «Укрзалізниця» Евгений Кравцов.

Кроме этого, по словам руководителя Укрзалізниці, в производственных подразделениях общества проведено более 3,1 тыс. текущих ремонтов локомотивов, в том числе свыше 2,4 тыс. ремонтов электровозов и 690 тепловозов.

Также для обеспечения перевозочного процесса исправным тяговым подвижным составом Укрзалізниці воплощаются программы восстановления эксплуатационного парка локомотивов, которыми в первом и втором квартале 2018 года предусмотрено введение в эксплуатацию 384 локомотивов. По состоянию на 1 июня восстановлена работоспособность 216,5 ед. локомотивов.

Ранее сообщалось, что в июне-июле Укрзалізниця планирует проверить техническое состояние 305 локомотивов, находящихся в эксплуатационном и резервном парках локомотивных депо Кременчуг, Кривой Рог, Львов-Запад и Мукачево.

Инвентарный парк локомотивов Укрзалізниці составляет 3566 единиц, из них: 550 – пассажирские (71 – тепловозы, 479 – электровозы), 1758 – грузовые (609 – тепловозы, 1149 – электровозы), 1258 – маневровые тепловозы.

С целью обновления парка локомотивов в феврале 2018 года подписан пакет важных документов долгосрочного партнерства с компанией General Electric. С них начинается первый этап сотрудничества с GE для обновления и модернизации парка тепловозов Укрзалізниці. В частности, подписано рамочное соглашение между Укрзалізницею и GE в отношении 15-летнего партнерства обновления и модернизации тягового подвижного состава. В рамках подписанных соглашений Укрзалізниця планирует в 2018 году получить в лизинг 30 новых дизельных локомотивов GE TE33AC с уровнем локализации 10 %.

5 июня 2018 года компания GE Transportation и ОАО «Крюковский вагоностроительный завод» подписали соглашение о локализации производства 30 локомотивов TE33A серии Evolution. Предполагается, что первые тепловозы Укрзалізниця получит в конце 2018 года.

А 21 июня 2018 года руководители Укрзалізниці и General Electric Transportation обсудили ход выполнения соглашения о строительстве локомотивов.

Полтавський КХП відновив роботу

Полтавський КХП відновив роботу
фото: pkhp.poltava.ua

Полтавський комбінат хлібопродуктів відновив роботу після простою, який тривав понад три місяці. До його зупинки призвели дії колишнього керівництва, через які в підприємства з'явилися багатомільйонні борги, повідомили в Полтавському КХП, повідомляє AgroTimes.

Через борги рахунки комбіната було арештовано, а світло, воду і газ відключили за несплату. За період простою багато механізмів вийшли з ладу, продукція у складі безтарного зберігання стала непридатною, а в бункерах виявили зараженість борошняних запасів шкідниками.

За словами нового керівника підприємства Олега Стариха, сьогодні на комбінаті вже відновили подачу електроенергії та водопостачання. «Усі співробітники відкликані з відпусток, запущений процес підготовки обладнання до роботи, проводиться механічне очищення виробничих потужностей», — зазначив він.

Комбінат планує розпочати приймання зерна на зберігання і його перероблення 24 липня.

Польская авиакомпания LOT увеличила количество рейсов из Варшавы в Харьков.

Авиарейсов из Варшавы в Харьков стало больше

Об этом сообщает ЦТС со ссылкой на харьковский аэропорт.

Отмечается, что LOT теперь летает по данному направлению 11 раз в неделю (в мае было только 9 частот).

Отправления происходит каждый день: по средам, пятницам, субботам и воскресеньям - дважды, в 14:40 и 17:55. Цена за билет начинается от 129 долларов, время в пути - чуть больше часа.

Кроме того, аэропорт Харьков ведет переговоры с LOT о запуске рейсов из Познани и Вроцлава.

Чотири артилерійських катера закінчують випробування та будуть прийняти до складу ВМС України на день флоту



Випробовування чотирьох нових катерів «Вишгород», «Кременчук», «Лубни» та «Нікополь» добігають кінця.

Катера будуть прийняті до складу Військово-Морських Сил у День флоту України – 1 липня. Зараз вони проходять заключні етапи випробувань в Одеській затоці, передає Думська.

Нещодавно всі катери отримали бортові номери, що відповідають стандартам НАТО – Р179 «Вишгород», Р178 «Лубни», Р177 «Кременчук» і Р176 «Нікополь».

Всі чотири катери були спущені на воду на суднобудівному заводі «Кузня на Рибальському» рік тому. В кінці серпня вони своїм ходом прибули до Одеси. Тоді ж почалися ходові випробування, які повинні завершитися прийняттям нових «москітів» до складу ВМСУ.



Під час випробувань особливу увагу представники виробника разом із військовими моряками приділяють роботі бойових модулів та апаратури навігації. Так, на полігоні бойової підготовки у південно-західній частині Чорного моря перевіряють швидкість ходу і маневреність, роботу апаратури навігації, можливості енергетичної установки, рульовий, якірний, швартовно-буксирний та леєрний пристрої. Крім того, тестують дальність плавання, спроможність кормового й носового бойових модулів, апаратуру навігації та герметизацію зовнішнього контуру катерів.



Група таких катерів може атакувати навіть великі цілі, не даючи змоги ворогові сконцентруватися на одній мішені. Катери здатні під прикриттям димової завіси й завдяки корпусу, побудованого за технологією Stealth, підходити на дистанцію вогневого ураження до корабля противника і завдавати йому прицільних ударів.

Зауважимо, що першу свою перемогу малі броньовані артилерійські катери здобули 9 вересня 2016 року. Тоді катери «Аккерман» та «Бердянськ» на навчальних стрільбах у супроводі фрегата «Гетьман Сагайдачний» виявили російський протичовновий корабель «Сметливый». «Гетьман Сагайдачний» поставив димову завісу під прикриттям якої катери підійшли ближче до російського корабля, розділилися та взяли його в напівоточення, після чого «Сметливый» був змушений відступити.

Дружковской территориальной громаде передали шесть трамваев

Дружковской территориальной громаде передали шесть трамваев – ОГА

Территориальной громаде города Дружковка Донецкой области в рамках инвестиционного проекта «Обновление общественного транспорта» передали шесть пассажирских трамваев. Об этом сообщили в Департаменте информационной и внутренней политики Донецкой военно-гражданской облгосадминистрации.

«Знаменательное событие произошло в Дружковке – департаментом развития базовых отраслей промышленности Донецкой областной государственной администрации переданы территориальной громаде города 6 пассажирских трамвайных вагонов «Татра Т3» в рамках инвестиционного проекта «Обновление общественного транспорта», - говорится в сообщении.

В ОГА напомнили, что в течение последнего временив Дружковке открыта опорная школа, центр предоставления административных услуг, инфекционное отделение больницы, бассейн, молодежные центры.

На Львівщині закінчили будівництво великого аквапарку за 26 млн грн



У смт. Східниця відкрили сучасний аквапарк на базі готельного комплексу “Три Сини і Донька”. Будівництво аквапарку розпочалося ще торік. Інвестиції становили 26 млн гривень, передає прес-служба ЛОДА.



Аквапарк включає два дитячих та два дорослих басейни, а також ціли низку водних гірок, таких як: мультіслайд (трійна швидкісна гірка), анаконда (екстремальна гірка з швидкісними поворотами), циклон (спуск для однієї людини, що закінчується водяним барабаном, в якому людина обертається по принципу центрифуги), рафтінг (відкрита гірка у вигляді жолоба, спуск по ній імітує сплав по гірській річці), бумеранг (гірка комбінованого типу для екстремального спуску на надувних кругах).



- У нас тут одні з найвищих гірок в Україні – 24 метри. Як правило, аквапарки будують в обласних центрах. Тут, у Східниці, аквапарк збудований не для заробляння грошей, а для приваблення туристів та створення візитівки наших рідних Карпат, – наголосив власник відпочинкового комплексу Валентин Нечипоренко.

Арабские Эмираты заинтересовались буковинским сеном

Арабские Эмираты заинтересовались буковинским сеном

Сельскохозяйственный кооператив «Дары Гуцульщины», что в Путильском районе Черновицкой области планирует поставлять тюкованное сено в Арабские Эмираты. Об этом сообщилив Черновицкой областной государственной администрации.

«В мае на Буковине были подписаны две уникальные аграрные расписки. Средства по ним были взяты для производства тюкованого сена. Расписки оформили члены сельскохозяйственного обслуживающего кооператива «Дары Гуцульщины» с Путильского района. Они имеют перспективные планы поставлять свою продукцию не только для местных потребителей, но и в Арабские Эмираты», – информирует департамент агропромышленного развития облгосадминистрации.

Как рассказал директор кооператива Сергий Терен, сено еще должно пройти лабораторные исследования в Арабских Эмиратах.

«Но я уверен в качестве нашего сена. Надеюсь, что в ближайшее время выйдем на этот рынок. Тогда уже сможем расширить производство, закупить новую технику и тому подобное», - говорит Терен.

По его словам, коооператив имеет несколько земельных участков, на которых выращивает траву, косит ее, и продает местным жителям.

Сейчас Арабские компании покупают сено в соседней Румынии. Но по экологическим показателям украинское сено, выращенное в горах, ничем не уступает румынскому, говорят буковинские аграрии.

У Києві на руїнах Мотоциклетного заводу побудували місто майбутнього UNIT.City


Продовження не забариться.

Добірка за допомогою ресурсівНаціональний Промисловий Портал, Укрінформ, Зроблено в Україні, прес-служб органів влади, підприємств, харківського камрада onosamo, читачів та інш.
*****
Допомога антимосковському українському блогу (за бажанням) /Помощь блогу (при желании и наличии средств):
Реквизиты: карта “ПриватБанк” № 5168 7422 0772 0016

У бохатой Расиюшки не хватает газа для захваченного Крыма

$
0
0
На оккупированном Крыме продолжаются проблемы с газом на автозаправочных комплексах.

Жители оккупированного Крыма сообщают: "Село Чистеньке Сімферопольського району. Черга на заправку за газом. Чекати треба півтори–дві години". Фото вчерашнее

КРЫМский бандеровец @CrimeaUA1

В Красноперекопске заправлять автомобили газом перестали вообще, сообщают пользователи Twitter.

Этот вид топлива выдается исключительно для предприятий по талонам. Такая же ситуация с автогазом сложилась и в оккупированной Феодосии.

Пользователь Twitter Крымский бандеровец опубликовал фото очереди за газом в селе Чистенькое Симферопольского района. В очереди приходится стоять по полтора-два часа.

То, что на временно оккупированном Крыме пропал газ на АЗС сообщала Керчь.ФМеще 19 июня. Представители компаний АЗС сообщают о проблемах поставки газа для всего Крыма.

По телефону корреспонденту Керчь.ФМ представители компаний Атан, ТЭС подтвердили отсутствие газа на их АЗС, при этом, ссылаясь на трудности с поставками, затруднились ответить, когда пропан появится на станциях.

Контакты компании "Крымойл" (бренды Ред петрол и ТНК) не отвечали вообще.

Минюст США передал в Палату представителей новые документы по российскому делу

$
0
0
Министерство юстиции США передало в Палату представителей более тысячи секретных документов, связанных с расследованием относительно России, по требованию конгрессменов от Республиканской партии, сообщило центральное издание The Hill со ссылкой на AP.

Минюст США передал в Палату представителей новые документы по российскому делу

"Пресс-секретарь спикера Палаты представителей Пола Раяна сообщила АР, что чиновники (Минюста - ред.) передали более тысячи документов, связанных с началом расследования ФБР относительно вмешательства России в (президентские - ред.) выборы 2016 года", - отмечает издание.

Кроме того, по словам пресс-секретаря, Министерство юстиции США на протяжении следующего периода намерено передать и другие документы, которые требуют республиканцы нижней палаты Конгресса.

В то же время сообщается, что Минюст в пятницу отправил также официальное письмо председателю Комитета по вопросам разведки Палаты представителей о том, использовало ли ФБР "конфиденциальные источники" перед тем, как официально начать расследование относительно вмешательства россиян. Это письмо является ответом на утверждение президента Трампа о том, что Бюро имело информатора в его кампании в 2016 году.

Влиятельные республиканцы в Палате представителей США на протяжении последних месяцев выражали очень жесткую и критическую позицию по поводу того, как Министерство юстиции США и ФБР проводят расследование относительно вмешательства россиян в последнюю президентскую кампанию в США. Они требовали доступа к секретным документам Минюста США.

Наследники гитлеровцев: русские фашисты уничтожают сёла Донбасса, где они не могут бесчинствовать

$
0
0
Отсутствие гарантий от ОРЛо на безопасную работу пожарных исключает сохранения инфраструктуры.



Оккупанты террористических группировок "ДНР-ЛНР" сознательно уничтожают населенные пункты после потери контроля над ними. Об этом рассказали в пресс-службе оперативного командования "Север".

Отмечается, что украинские военные заняли Пивденное в Донецкой области мирно, и поселок мог вернуться к цивилизованной жизни, однако, противник начал осознанно уничтожать его, - обстреливать минами, снарядами и трассирующими пулями, что стало причиной пожаров и уничтожения целых улиц.

"В такую жаркую погоду, которая стоит сейчас, опрокидывания огня с дома на дом идет почти мгновенно. (Украинские) военные, защищающие поселок, не успевают спасать дома от постоянных поджогов со стороны русских оккупантов. Отсутствие гарантий от ОРДО на безопасную работу пожарных расчетов и спасателей исключает сохранения инфраструктуры и гражданских зданий. Более того, любой движущийся в сторону поселка или в обратном направлении транспорт подвергается обстрелу", - говорится в сообщении.


Позорные ихтамнеты - основная сила "гражданской войны"в Украине

$
0
0
Отже, "нікакіх дєсантніков нє било", верещало фашистське міністерство нападєнія московії та хуйло з обслугою..



Могилы "ихтамнетов" свидетельствуют: они там были!

Из статьи в "Новой газете":

Четыре года назад, летом 2014-го, безымянные могилы на кладбищах Пскова «рассказали» всему миру, что в Украине воюют не только шахтеры на военторговских танках. Там стреляют и погибают кадровые военные, в их числе — бойцы элитной 76-й гвардейской десантно-штурмовой дивизии. Но до сих пор непонятно: эти люди исполняли воинский долг или совершали преступление, о котором стыдно рассказать их детям. Вдовы и матери до сих пор отказываются говорить о своих мертвых.

Кладбище в деревне Выбуты под Псковом, где я побывала в августе 2014-го, с тех пор изменилось. Тогда в глаза бросались свежие безымянные могилы, будто вынесенные за ограду погоста (так хоронят самоубийц). Немногословные люди в камуфляже и голубых беретах по приказу командиров поснимали с крестов таблички с именами и датами, а с траурных венков посрывали ленты. Чтобы никто не догадался, что под этими песчаными холмиками они тайно закопали своих однополчан. «Нас там нет» — и точка.

«В нашей десантно-штурмовой бригаде все живы и здоровы», — утверждал командующий ВДВ, ныне депутат Госдумы, генерал Владимир Шаманов.

Десантники скрипели зубами, пили водку, закусывая булкой с помидорами, но выполняли приказ — копали, срывали, скрывали «живых и здоровых» убитых друзей.




Напомним, что информацию о гибели российских десантников под Луганском в августе 2014-го первыми выдали украинские соцсети. Наше Минобороны взялось это яростно опровергать, а гибель кадровых военных засекречивать.

— У нас все были уверены, что десантников торжественно похоронят на большом кладбище в Орлецах, — вспоминает корреспондент газеты «Псковская губерния» Алексей Семенов. — Там есть Аллея десантников, где похоронены бойцы знаменитой 6-й роты (29 февраля 2000 года рота вступила в бой с многократно превосходящими силами чеченских боевиков, из личного состава подразделения в живых осталось шестеро. — Ред.). Но мы стали узнавать — и выяснили, что хоронить будут точно не там.

И вот прошло без малого четыре года. Я снова приехала на кладбище в Выбуты — и с трудом нашла могилы десантников.

На местах прежних песчаных холмиков и безымянных крестов — монументальные стелы из черного гранита с вычурной гравировкой: имена, даты, портреты в полный рост, стихи, символика десанта. Словно больше никто ничего не скрывает.

Самый высокий памятник, его видно издалека, — на могиле Леонида Кичаткина. И за этой же оградкой есть еще один, поменьше, с белой статуей ангела. Рядом сидит большой плюшевый бегемот. На плите написано, что здесь тоже похоронен Леонид Кичаткин. В августе 2014-го Оксана Кичаткина ждала ребенка. Она была на восьмом месяце. Мальчика успели назвать Леней — в честь погибшего папы. А потом рядом с папой похоронили.



Семья Кичаткиных могла бы стать символом того безумия, что устроили четыре года назад власти вокруг гибели десантников. И того кошмара, что пережили их близкие. О похоронах мужа, напомним, Оксана Кичаткина написала на своей странице в соцсети. Она назвала дату и место и оставила свой номер телефона. Запись она сделала 23 августа 2014-го. А уже на следующий день по номеру Оксаны мне отвечал, похохатывая, звонкий женский голос: «Леонид Юрич жив, рядом сидит со мной, пьет кофе. У нас котлеты на обед и картошка-пюре. Празднуем крестины дочери. А страницу мою взломали». Не переставая радостно смеяться, «Оксана» охотно передавала трубку «мужу». И нетрезвый мужской голос подтверждал, что да — он и есть Лёня Кичаткин, живой и здоровенький…

Двумя днями позже я стояла на кладбище в Выбутах, где еще не успели сбить таблички, и смотрела на дату гибели Кичаткина — 20 августа. И думала:

- Каким бы словом назвать людей, которые заставили врать и хихикать женщину, только что потерявшую мужа?..



За четыре года Оксана Кичаткина не поменяла номер телефона. Только теперь мне ответил совсем другой голос. Низкий, хрипловатый.

— Пожалуйста, больше не звоните, я не хочу об этом говорить, — медленно произнесла Оксана и повесила трубку.

Она не врала и не притворялась четыре года назад. Просто те самые люди, которым надо бы подобрать прозвище, отняли у нее телефон, чтоб на звонки вместо вдовы отвечали развеселая бабенка с пьяным мужиком.

В псковской Военно-мемориальной компании рассказали, что памятник, который теперь стоит на могиле ее мужа, оплатило Министерство обороны. Правда, компенсация на похороны семьям бывших военных не должна превышать 32 тысяч рублей, а стоимость огромной стелы с гравировками с обеих сторон, по словам сотрудников похоронной конторы, — около 100 тысяч.

Но само по себе участие Минобороны косвенно может подтвердить: Леонида Кичаткина, погибшего в августе 2014-го, ведомство «своим» признало.

В августе 2014-го, когда Минобороны пыталось умолчать и о гибели этих военных, и о том, как они вообще оказались там, где погибли, «Новая» обнаружила могилы двоих десантников на «Крестовском» кладбище в черте Пскова, еще троих — в деревне Выбуты.

Майор ВДВ, отец одного из них, проговорился, что сына убили в бою под Луганском. Псковский депутат-«яблочник» Лев Шлосберг направил тогда запрос Главному военному прокурору Сергею Фридинскому — и стали известны имена двенадцати «военнослужащих, проходящих службу в войсковых частях, дислоцированных на территории Псковской области», погибших «вне мест постоянной дислокации». По крохам «Псковская губерния», которую издает Шлосберг, собирала сведения об этих людях. Но их близкие, как правило, от журналистов шарахались.

Кто-то прямо говорил, что их «предупредили, чтоб молчали». Кто-то соглашался рассказать о сыне или внуке, а потом перезванивал и уверял, что все перепутал, что погиб однофамилец.

Но теперь в Выбутах на могилах Александра Осипова и Сергея Волкова, похороненных рядом с Леонидом Кичаткиным, тоже не безымянные кресты, а гранитные памятники. С портретами, на которых аккуратно выписаны знаки различия.



Дата смерти Осипова — та же, что у Кичаткина: 20 августа 2014 года. Ему было 20 лет. На портрете он тоже в форме десантника и на фоне неба с парашютами. Поверх каменной крошки лежит голубой берет. В каких боевых действиях, кроме Донбасса, мог поучаствовать этот мальчик, чтоб его семья получила от Минобороны компенсацию?



Сергей Волков служил в спецназе ГРУ, он погиб в июле 2014-го в 28 лет. Похожий памятник установлен на могиле Василия Герасимчука на «Крестовском» кладбище: на лицевой стороне — молодой человек в костюме с галстуком, похожий, скорее, на ботаника. На обороте — бравый десантник в погонах сержанта и с медалями. Герасимчуку было 27 лет. Он погиб в августе 2014-го. Здесь, повторим, уже никто будто бы ничего и не скрывает. Почему же тогда до сих пор близкие этих людей не хотят говорить?

По странице Оксаны Кичаткиной в соцсети можно понять, что она изо всех сил старается начать новую жизнь, освободиться от прошлого. Но точно так же, как она, на звонки журналистов реагируют и другие вдовы и матери. И можно было бы решить, что им еще слишком больно обсуждать эту тему. Но говорить отказываются даже те, чьи мужья и сыновья благополучно вернулись из «командировки». Снежанна Семакина в 2014 году просила нас помочь в поисках сына, вдруг переставшего звонить домой, а теперь бросила трубку, едва услышав слово «корреспондент». Елена Баранова только сказала, что сын дома, уволился со службы, теперь все хорошо. Ольга Алексеева в августе 2014-го тоже пыталась понять, что с мужем, поэтому тогда согласилась встретиться с журналистами «Новой». Теперь вспоминает об этом с ужасом.

— Вы не представляете, какие были неприятности из-за разговора с вами и у меня, и у мужа, — вздохнула Ольга по телефону. — Слава богу, хоть не уволили его. Но говорить я больше ничего не буду.

И в Выбутах, и на «Крестовском» кладбище уже появились новые могилы военных. Среди них есть совсем свежие, с временными табличками...



https://avmalgin.livejournal.com/7732907.html



[...]
— Когда действующие воинские подразделения понесли потери на Украине, когда масштаб этих потерь оказался значителен, стало понятно: невозможно скрыть информацию о том, что люди погибли именно в статусе действующих военнослужащих Российской Федерации, — говорит Шлосберг. — Неважно, какие это были подразделения — специально созданные, временные, но служили в них действующие российские военные. Это означает прямую юридическую ответственность государства за все: за нахождение военнослужащих за пределами страны, за боевые действия вне ее границ, за все, в чем эти военные участвовали. И когда они убивали, и когда их убивали, потому что гибель российского гражданина — факт, по которому должно возбуждаться уголовное дело. То есть с какой стороны ни посмотри — речь идет о преступлениях.

И с осени 2014-го власть поменяла тактику: из кадровых военных стали формировать так называемыеоккупационно-террористические вооруженные силы ДНР и ЛНР и казачьи воинские части, защищающие Новороссию. Этим людям и их семьям в случае гибели Россия не должна ничего, формально они — добровольцы и Министерству обороны не подчиняются.

— Разными способами — по окончании срока или досрочно — с военнослужащими прерывали контракты, — продолжает Лев Шлосберг. — Это делалось формально законно. Но дальше военные переходили границу и черту закона одновременно и начинали участвовать в боевых действиях за пределами Российской Федерации. То есть совершали преступление, предусмотренное уголовной статьей о наемничестве.


Для пущей надежности и секретности нужно было уничтожить сами личности этих военных.

— Поэтому стали практиковать технику сокрытия личностей тех, кто участвовал в боевых действиях, — объясняет Шлосберг. — Даже если они воевали в составе «иных» формирований, то есть — не подразделений Минобороны. Контракты могли подписываться с этими людьми под псевдонимами, фамилия, имя и отчество в документе стояли вымышленные.

«Единственным материальным доказательством личности человека служил жетон. Подлинное имя человека в связке с жетоном — это закрытый документ, который находится в руках у реальных руководителей этой воинской части. То есть у человека есть один жетон и два имени: подлинное и вымышленное».

— (продолжает) Под вымышленными именами эти люди лечились в госпиталях — и в Петербурге, и в Ростове-на-Дону. Если вдруг кто-то заинтересуется списками военнослужащих, проходивших лечение в конкретных госпиталях, то там не будет фамилий реальных граждан Российской Федерации. Будут даты рождения и характер ранения, который скрыть невозможно. Но сам человек в этом списке — фантом.


ОТСЮДА



-1 ихтамнет

«Гражданская» война в Украине — это когда кадровый военный, гражданин РФ Михайлов Роман Борисович из Пскова под чужой фамилией разбивается в ДТП под Алчевском 15/08/15.




Земля ему стекловатой.
А помните десантников, которых хоронили тайно под Псковом, минобороны РФ всё отрицало, а жёны офицеров отказывались от своих мужей?.. Вышла вторая часть расследования.На месте деревянных крестов уже стоят памятники — с ФИО, портретами, званиями и регалиями. И вроде бы теперь бессмысленно отрицать факт российской агресии… но они всё отрицают.
Воистину, были империи более жестокие и кровавые, чем российкая, но не было более трусливой и лживой.
http://ibigdan.com/2018/06/25/1-ixtamnet/



Бамбарбия! Киргуду!

$
0
0


- Де Міхо ?
- Улєтєл .
- Вєрньотца ?
- Абєщал...
- А Надя ?
- Вибула врємєнно, років на 15 .
- Випускайте Славіка!

Юрій Каракай @karakay67
Три дебіла-єто сіла!

Сначала вместо того, чтобы что-то делать, сдал мандат нардепа. Зато стал много патякать и не может остановиться. Потом "не твоя війна". Так он и до "завтраков на границе" допоётся.



"Украине нужны изменения, поэтому в стране нужно уничтожить существующую систему", - заявил Святослав Вакарчук.

Он добавил, что украинцы должны знать и чувствовать страх власти.

"Вы должны стать охотниками и должны чувствовать страх этой жертвы, на которую вы охотитесь. Потому что ничто так не вдохновляет, не помогает охотнику, как страх жертвы. Пусть они знают, что вы знаете, что они вас боятся", – подчеркнулмузыкант.
Viewing all 41163 articles
Browse latest View live




Latest Images