Quantcast
Channel: Вільно та Чесно про Головне
Viewing all 41163 articles
Browse latest View live

Гетто. Сезон-2019

0
0
Знакомая работает в администрации дома отдыха на окраине оккупированного Севастополем - пос. Любимовка. Сегодня с ней говорил. Так вот, они опустили цены за домик среднего класса до 400 рублей в сутки. Не с человека, а целый домик на семью! Сто метров до кромки моря! Наполняемость - менее 25%. Домики с повышенной комфортностью (кондишин, телик, холодильник и прочее) за 700 руб./сутки на сегодняшний день простаивают все пустые! Июнь месяц! Мост давно уже открыт. А сезон - нулевой. Жалуются, мол, раньше наполняемость была 100%, автобусы с западной Украины подъезжали ежедневно. Теперь бандеровцам не интересно аннексированное гетто. Расеяхам, кстати, тоже. Вчера один из Питера заявил с ностальгической ноткой: - В украинском Крыму я экономил на питании, цены были в разы меньше, добираться было дешевле и быстрее. Да и продукты были качественные, фруктов полно.. Больше сюда не приеду, в Черногории выгоднее отдыхать.



В понедельник пересекся со знакомой семьей из Самары. Летели с отдыха из Турции с заездом в Киев к родне. Разговорились, спрашиваю: - Почему в крымнаш не едите? Спешите, а то мы его скоро вернем обратно..
Оказалось никто из них после оккупации ни разу Крым не посещал! Даже обиделись на мой вопрос. Мол, мы, что, "раненные на голову ехать в тот отстойный гадюшник? В Турции все дешевле и комфорт европейский. Завидуем вам - можете в Турцию чуть ли не ежемесячно летать без проблем"..

Как-то так. Крым в говени процветает.

Знов потрібна допомога небайдужих для дитячого табору

0
0
odessa_kidпише:
Друзі та незнайомці, знов потрібна ваша допомога.
Через два тижня треба відкривати літній табір для дітей, а ми досі не зібрали мінімальну суму грошей.
Треба зібрати ще не менш 4 тис. грн. Прошу допомогти усім небайдужим.

Кошти можна перевести на картку ПриватБанку 5168 7554 2298 1304
на ім'я Сичова В'ячеслава Михайловича.
А поки нагадаю, що ми змогли організувати минулого року:
https://odessa-kid.livejournal.com/175625.html

Российских стариков, сирот и больных будут кормить просроченной пищей.

0
0
Все, теперь драк российских пенсионеров на помойках возле "Пятерочки", походу, больше не увидим :-)

Православна церква закликає капеланів не брати участь у "соборі"КП (документ)

0
0
Православна церква закликає капеланів не брати участь у Помісному соборі УПЦ КП

Військове духовенство Православної церкви України закликало всіх військових священиків (капеланів) не брати жодної участі у заходах і діях, які руйнують єдність Помісної УПЦ.

Про це йдеться в повідомленні голови Синодального управління військового духовенства УПЦ на сторінці у Facebook.

"У зв’язку з намірами скликати Помісний собор УПЦ Київського Патріархату закликаємо усіх військових священників (капеланів), хто бажає блага для церкви і України, не брати жодної участі у заходах і діях, які руйнують єдність Помісної УПЦ", - йдеться в повідомленні.

Також в ПЦУ нагадують, що рішенням Священного Синоду Православної церкви України від 15 лютого 2019 року було підтримано душпастирську діяльність військових священників (капеланів) у складі Синодального управління військового духовенства.

"Таким чином усі капелани, які несуть місійну діяльність серед військовослужбовців усіх силових структур України, є кліриками Об’єднаної Православної Церкви України та не можуть брати участь у даному зібранні", - наголосило військове духовенство ПЦУ.



Як відомо, у грудні 2018 року в Києві відбувся об'єднавчий церковний Собор, на якому ліквідували УПЦ КП, створили ПЦУ та обрали її предстоятелем митрополита Епіфанія, який на той момент був намісником предстоятеля УПЦ КП Філарета. У ході Собору до складу новоствореної церкви увійшли Українська православна церква Київського патріархату, Українська автокефальна православна церква та окремі єпископи УПЦ Московського патріархату.

На початку січня 2019 року новостворена церква отримала Томос про автокефалію від Вселенського патріарха.

Однак уже 14 травня почесний патріарх Філарет оприлюднив звернення, у якому оголосив, що Київський патріархат продовжує існувати, а він сам залишається чинним патріархом.

29 травня предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній видав указ, згідно з яким документи від імені релігійного об’єднання "Українська православна церква Київського патріархату", видані після 30 січня 2019 року, є недійсними.

Минфин США наказал россиян за нарушение санкций против КНДР

0
0
Министерство финансов США ввело санкции против российской организации, которая осуществляла финансовые операции с северокорейскими учреждениями в обход введенных ранее санкций США и ООН. Об этом заявилив среду в американском Минфине, сообщает собкорр Укринформа.

Минфин США наказал россиян за нарушение санкций против Северной Кореи

При этом уточняется, что решение было принято на основании указа президента США 13382 против ООО "Российское финансовое общество".

Как отметили в американском ведомстве, эта организация предоставляла или пыталась оказывать финансовые, материальные, технологические или иные виды поддержки, а также товары или услуги, для северокорейской компании Dandong Zhongsheng и других учреждений КНДР, которые уже находятся в черном списке.

"Минфин продолжает выполнять действующие санкции США и ООН против физических и юридических лиц на России и в других странах, которые способствуют незаконной торговле с Северной Кореей. Те, кто пытается обойти их, чтобы обеспечить КНДР доступом к международным финансовым рынкам, ставят себя под значительный риск санкций", - заявил в связи с этим заместитель главы Минфина США министра по вопросам терроризма и финансовой разведки Сигал Манделкер.

Учені знайшли дві нові планети, придатні до життя

0
0
Астрономи знайшли дві нові планети, подібні до Землі та придатні до життя, повідомляє CNN.



“Астрономи виявили дві планети, що обертаються навколо сусідньої зірки, які задовольняють майже всі умови для підтримки життя”, - йдеться у повідомленні.

Як зазначають дослідники, планети “майже точно такі ж, як і Земля, вони існують мільярди років (це означає, що життя там могло розвинутися), і вони обертаються навколо своєї зірки на відстані, що підтримує такі речі, як потік води і придатні для життя температури”.

Обидві планети обертаються навколо Зорі Тігардена, яка знаходиться всього за 12 світлових років від Землі.

Їхня орбіта розташована в так званій зоні життя. Цим терміном учені називають регіон на відстані від гарячої зірки, в якому може існувати рідка вода. А це ключовий компонент для виникнення життя у тому вигляді, в якому воно відоме людству.

Проте всі ці припущення є оцінками, а не фактичними спостереженнями на даний момент, йдеться у матеріалі. Відкриття Зорі Тігардена є частиною великих зусиль астрономів, щоб знайти потенційно життєздатні планети.

Формированием команды Зеленского в Харькове занимается помощник Пшонки

0
0
Координатором Зе-Команды в Харькове стал бывший генерал-пограничник и экс-помощник члена Партии регионов Артема Пшонки Вадим Слюсарев. Об этом сообщает местное издание Хроники.



Как информируют журналисты, Слюсарев сейчас занимается частным предпринимательством.

"Вадим Слюсарев встиг побути помічником народного депутата Пшонки. Причому двічі. У цьому можна переконатися на сайті «Посіпаки». Артем Пшонка - син генерального прокурора України часів Віктора Януковича. Таким чином, кількість старих облич у новій команді неухильно зростає", - пишет издание.

Скриншот с сайта Посіпаки

Запасов риса на РФ осталось на 1,5 месяца, цены скачут вверх. Ничё, нефть же пока есть.

0
0
Запасы российского риса на РФ могут иссякнуть к августу, предупреждают эксперты Южного рисового союза (ЮРС, Краснодар).



«Среднемесячный темп снижения остатков риса в объёме 60 тыс. тонн позволяет прогнозировать, что в текущем сезоне запасы отечественного риса будут истощены уже к началу августа», — цитирует «Интерфакс» пресс-релиз союза.

По данным рисосеющих хозяйств и перерабатывающих предприятий Краснодарского края (ведущий производитель риса на РФ), остатки риса-сырца и рисовой крупы в пересчёте на сырец на июнь 2019 года составляют 82,7 тыс. тонн, что на 33,4% меньше, чем на аналогичный период 2018 года (124,2 тыс. тонн). Это также самый низкий показатель за последние четыре года: в июне 2016 года остатки риса-сырца составляли 186,6 тыс. тонн, в июне 2017 года — 109,4 тыс. тонн.

Речь идет преимущественно о традиционном для Краснодарского края круглозерном рисе, наиболее популярном у российского потребителя.



«В нынешнем сезоне запасы риса-сырца снижаются довольно быстрыми темпами, что связано с недостаточно высоким качеством крупы. К тому же в 2018 году площади посевов оказались самыми низкими за последние 10 лет — порядка 117 тыс. га. В этом году, например, рисом занято около 125 тыс. га», -говорит исполнительного директора союза Михаил Радченко.

ЮРС напоминает, что в 2017 году рис-сырец российского производства закончился к началу сентября, в 2016 и 2018 годах — к моменту получения нового урожая.

Процесс сокращения запасов сопровождается активным ростом цен на рисовую крупу. По данным компании «ПроЗерно» на 14 июня, оптовая цена составила 42 735 рублей за тонну, что на 300 рублей больше, чем неделей ранее. С 24 мая цена выросла на 3 725 рублей, а по сравнению со средней ценой июня 2018 года — на 8 177 рублей. В мае этого года средняя цена составила 39 385 рублей.

Потребности РФ в рисе удовлетворяются как за счет собственного производства, так и поставок из-за рубежа. Причем Россия импортирует преимущественно длиннозерный рис, передает Финанс.ру.



США рассматривают три пакета санкций против Анкары за российские С-400

0
0
Администрация президента США Дональда Трампа рассматривает три пакета санкций, чтобы наказать Турцию за закупку ею российской системы ЗРК С-400.

США рассматривают три пакета санкций против Анкары за российские С-400

Об этом сообщает Bloombergсо ссылкой на людей, осведомленных с вопросом.

По словам трех собеседников, наиболее мощный пакет санкций, который сейчас рассматривается, может сильно ударить по и так слабой турецкой экономике.

На фоне информации о санкциях турецкая лира утром среды уже потеряла 1,5% своей стоимости.

По мнению источников, другой пакет санкций, который сейчас рассматривается и имеет самую большую поддержку со стороны американских чиновников, заключается во введении санкций против нескольких оборонных компаний Турции за сотрудничество с Россией. Таким образом эти компании будут практически отрезаны от американской финансовой системы и не смогут закупать американские детали или продавать собственные на территории Соединенных Штатов.

По словам собеседников, Вашингтон может ввести ограничительные меры против Анкары уже в июле, когда Турция начнет получать первые компоненты российского ЗРК С-400.

Отмечается, что Трамп не хочет принимать решение о санкциях до его встречи с главой Турции Реджепом Тайипом Эрдоганом, которая состоится на саммите Большой двадцатки в японской Осаке в конце июня.

Как известно, Турция подписала с РФ соглашение о поставках ЗРК С-400. Недавно американские СМИ сообщили, что США якобы поставили Турции ультиматум - до конца первой недели июня Турция должна расторгнуть это соглашение, в противном же случае США грозят исключить Анкару из своей программы поставки истребителей F-35. В Анкаре опровергли эту информацию.

"Новые лица": От "Слуги народа"в Чернигове выдвинули фигуранта коррупционного дела

0
0
Самый богатый из председателей объединенных громад Черниговщины Сергей Гарус выдвигается в депутаты от "Слуги народа".



Как пишут черниговские СМИ, за этим "новым лицом" тянется коррупционная история – махинации с землей.

По сообщениям журналистов, будучи помощником местного нардепа и начальником коммунального предприятия "Парковка и рынок" Черниговской горрады, он был задействован в махинациях с землей и других злоупотреблениях, повлекших многомиллионные убытки для бюджета города.

В последние годы местные СМИ именуют Гаруса "коллекционером земельных участков". В должности председателя Ивановской ОТГ Черниговского района Черниговской области, он стал фигурантом расследования антикоррупционных органов. Его обвинили в том, что в 2017 и 2018 году в нарушение требований Закона "О предотвращении коррупции" он получил в подарок два земельных участка.

В декларации Сергея Гаруса - миллионы наличными, несколько дорогих машин и гектары земель в лакомых уголках Черниговщины.

В составе ЗЕкоманды обнаружили уже много лиц со скандальным прошлым - регионалов, коррупционеров, людей олигархов, мажоров, граждан страны-агрессора.

Футбольная Европа делает ставку на украинцев: Инкубаторы будущих профи растут, как грибы

0
0
В Украине (в Харькове) три дня назад открыли новую футбольную академию знаменитого и титулованного итальянского «Интера». Церемонию открытия посетил экс-вратарь миланцев 47-летний Франческо Тольдо, сообщает Tribuna.com.



Тольдо выступал за «Интер» с 2001 по 2010 годы, сыграв за клуб почти полторы сотни матчей и 5 раз выиграв чемпионство Серии А, а также один раз Лигу чемпионов.

На церемонии открытия присутствовали около 60 украинских детей в возрасте от 8 до 15 лет и сотни людей на трибунах.

В первые дни проекта будут работать два тренера итальянского клуба, чтобы координировать и обучать украинских специалистов. Это старший технический директор Альдо Монтинаро и тренер академии «Интера» Сиди Отман Эль-Джаухари. Второй останется в Украине в качестве первого постоянного тренера.

В прошлом сезоне чемпионата Италии «Интер» завоевал 4-е место, получив возможность выступить в Лиге чемпионов в следующем сезоне.

В Харькове открыли футбольную академию «Интера»

Три копійки:Отмечу, в феврале футбольную академию в Киеве открыл многократный чемпион Португалии - клуб «Бенфика». А в Тернополе уже начала работать академия мадридского «Реала». Учебные заведения ведущих мировых клубов, полагаю, дадут еще больший толчок развитию детского и в целом взрослого украинского футбола. Напомню, на днях юношеская сборная Украины стала чемпионом мира.

#Ніреваншу У Шостці бандити Бойка намагались віджати військовий завод

Украинский дом* - память моего детства, теперь его захламят чиновниками Зеленского

0
0
Когда еще мальчишкой я впервые приехал в столицу из провинциального Донецка, среди прочих сакральных мест Киева как то - Владимирский собор, Хрещатик, Печерская лавра в моей юношеской памяти запечатлелся и нынешний Украинский дом, на то время Музей Ленина. У меня перехватывал дух от этого величественного белого будынка. Единственное, что омрачало - наличие в этом сооружении коммунистических идолов и оккупационной символики. И как я был несказанно рад, когда музей тирану народов переоборудовали под Украинский дом после обретения независимости!

3

Увы, похоже, теперь я вместе с другими киевлянами и украинцами лишимся и этого артефакта зодчества. Украинский дом не будет проводить постоянные выставки украинского творчества, там не будут выставляться шедевры украинской нации. Вместо этого новый презедент собрался из сакрального места украинцев сделать свою вотчину. По сути, Украинский дом скоро обещают превратить в зеленую избу для сотен зеленых чиновников новой администрации вчерашнего артиста. Что ж, по-видимому, многих украинцев это устраивает. Иначе они не позволили бы превратить Центр национальной идеи в бюрократический притон.
____
* Сейчас Украинский дом– это престижное место в центре столицы, которое используют для проведения различных мероприятий: конгрессов, форумов, конференций, выставок. Пятиэтажное здание имеет около десятка выставочных залов, и его справедливо считают одним из главных очагов деловой, общественно-политической культурной жизни Украины.
В период Оранжевой революции 2004 года митингующие вошли в здание практически беспрепятственно. Здесь нашли временный приют многие революционеры. Помещение использовалось для обогрева и как пункт приема пищи. В декабре 2013 – январе 2014 года, во время Революции Достоинства, здесь происходили серьезные стычки активистов с беркутовцами Януковича, которые базировались на территории Украинского дома. Это было стратегическое место, ведь сверху хорошо просматривались баррикады и лагерь Революции на улице Грушевского.
В подземных и полуподземных блоках здания расположено оборудование, обеспечивающее бесперебойное кондиционирование воздуха, энергообеспечение и теплоснабжение. Дом оснащен восьмиэтажными эскалаторами и двумя пассажирскими лифтами. Украинский дом предоставляет свои площади также для проведения литературно-художественных акций, концертов, корпоративных вечеринок. Также здесь организовывают собственные ежегодные мероприятия, среди них: Национальная благотворительная Пасхальная ярмарка. Национальная выставка «Украинский сувенир». Ежегодный выставочный форум «Доступное жилье». Книжная выставка-ярмарка ко Дню знаний. Новогодние елки по мотивам сказок народов мира. Выставка-форум «Спорт и спортивная индустрия Украины». Лестницы и прилегающая к зданию Украинского дома территория используются для массовых публичных мероприятий киевлян и гостей столицы.

Теперь эта святыня будет отдана Зеленским чиновникам своей администрации. Здобули.

В российском бюджете расходы на материнский капитал сократят на 38 млрд. И это правильно.

0
0
Министерство труда и соцзащиты РФ в проекте бюджета на три года предлагает сократить запланированный объем средств на предоставление материнского капитала в 2020—2021 годах более чем на 38 млрд рублей. Как сообщил «Интерфаксу» осведомленный источник, это предложение подготовлено к заседанию правительственной комиссии по бюджетным проектировкам.



Минтруда РФ предложило сократить бюджетные ассигнования на маткапитал, в 2020 году на 18,28 млрд рублей (до 318,76 млрд рублей вместо прежних 337,045 млрд рублей), в 2021 году — на 19,89 млрд рублей (ранее 347,5 млрд рублей, теперь 327,6 млрд рублей). При этом в 2022 году ведомство предложило выделить на эти цели еще меньшую сумму - 298,87 млрд рублей.

В Пенсионном фонде России агентству подтвердили, что уменьшение бюджетных расходов на маткапитал действительно планируется.

В дальнейшем эти параметры могут скорректировать, если поступят данные о росте рождаемости, добавил представитель фонда. На вопрос, не связана ли корректировка с уменьшением прогноза рождаемости, он отвечать отказался.

По данным Росстата, рождаемость на России падает последние пять лет.

В 2016 году родилось 1,88 млн детей, в 2017 году — 1,69 млн, а в 2018 году — 1,60 млн. 8 июня замминистра труда РФ Алексей Вовченко заявил на Петербургском экономическом форуме, что падение рождаемости связано с низкими доходами российских семей.

В сентябре 2018 года вице-премьер Татьяна Голикова заявила, что размер индексации маткапитала будет зависеть от состояния российской экономики.

Источник — Интерфакс, Кризис-копилка

ПЦУ: Рішення "собору"Філарета є юридично нікчемними, наслідків це зібрання не має, це не розкол

0
0
У Києві презентували книгу про шлях ПЦУ до автокефалії

Рішення так званого "помісного собору" під керівництвом екс-глави колишньої УПЦ КП Філарета є нікчемними і не несуть жодних юридичних наслідків.

Про це йдеться у заяві Православної церкви України (ПЦУ), оприлюдненій у четвер.

"Такі збори в жодному разі не можуть бути визнаними Помісним собором, а їхні рішення є від початку нікчемними у юридичному і канонічному значенні цього терміну, не породжують юридичних наслідків та не підлягають виконанню", - наголошується в заяві.

У ПЦУ закликали почесного патріарха Філарета та осіб, які брали участь у зібранні у Володимирському соборі, усвідомити згубні наслідки цього дійства та припинити роз'єднувати церкву та український народ.

"Скликання та проведення одним єпархіальним архиєреєм зборів з метою виокремити з Православної церкви України якусь нову структуру, привласнивши їй назву Патріархату та затвердивши своє керівництво в ній, є грубим порушенням 34 Апостольського правила. Ми закликаємо почесного патріарха Філарета і осіб, які брали участь у зборах, усвідомити всі згубні наслідки такого вчинку та припинити підрив єдності церкви і єдності українського народу", - йдеться у заяві.

«Ніяких наслідків ні юридичних, ні канонічних для ПЦУ зібрання, яке відбулося сьогодні за особистою волею Філарета, не має. Це не розкол, а просто виокремлення невеликої частини від ПЦУ у нову структуру, яка привласнила назву УПЦ КП, але не є такою і бути не може. Це зібрання не поставить під сумнів дійсність Томосу чи повноваження ПЦУ. Єдиним наслідком цього дійства є те, що Філарет більше не матиме ніяких повноважень в ПЦУ», - так в ПЦУ відреагували на бутафорний "собор" Філарета.

Щодо претензій на майно, які прозвучали на "соборі" то, як наголосив архиєпископ Євстратій (Зоря) на брифінгу, проголошена сьогодні нова Церква Київського Патріархату не має, згідно з законодавством, майна, бо воно належить юридичним особам, тобто монастирям, громадам, релігійним організаціям, структурам, які зобов’язані входити та входять до ПЦУ. Тому майнові претензії нової структури Філарета від імені УПЦ КП є безпідставними».

Щодо двох єпископів, яких обрав Собор Філарета, то в ПЦУ заявили, що такі свячення будуть для ПЦУ недійсними, тому ці і наступні «шукачі єпископства у цій викресленій структурі» мають зробити для себе відповідні висновки.

Архиєпископ Євстратій повідомив, що Синод ПЦУ, який відбудеться вже у понеділок у Михайлівському Золотоверхому соборі, дасть відповідну оцінку усім цим подіям.

Заява Прес-служби Київської Митрополії Української Православної Церкви (Православної Церкви України)

щодо зборів, проведених у Володимирському соборі м. Києва
20 червня 2019 р.

Майже половина українців назвала себе вірянами ПЦУ

Із засобів масової інформації відомо про скликані Почесним Патріархом Філаретом 20 червня 2019 р. збори кліриків та мирян у Володимирському соборі м. Києва під назвою«Помісний Собор УПЦ Київського Патріархату». Враховуючи запити щодо оцінки цього зібрання з боку Православної Церкви України, з благословення Предстоятеля, Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, повідомляємо наступне.

1. 15 грудня 2018 р. Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом, членами Архієрейського Собору та Священним Синодом УПЦ КП в храмі Малої Софії було скликано та проведено Помісний Собор УПЦ Київського Патріархату, на якому було ухвалене рішення «припинити діяльність релігійного об’єднання УПЦ КП шляхом об’єднання та приєднання до утворюваної Православної Церкви України». Це рішення було реалізоване Об’єднавчим Собором у Святій Софії Київській того ж дня, коли було утворено релігійне об’єднання Православної Церкви України, ухвалено його статутні документи, обрано Предстоятеля.

Підтвердженням дійсності Постанови Помісного Собору УПЦ КП від 15.12.2018 р. є підписи під цим документом Президії Собору на чолі з Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом, що відповідає розділу ІІ, п. 10 Статуту про управління УПЦ КП, де сказано: «Постанови Собору набувають сили відразу після їх прийняття і підписання Святійшим Патріархом (або Місцеблюстителем), членами Президії і секретарем». Добровільність та усвідомленість ухвалених Помісним Собором рішень підтверджується свідченням учасників та відеозаписом.

Делегатами Помісного Собору УПЦ КП були ті самі особи, які були делегатами Об’єднавчого Собору, чинність їхніх повноважень засвідчена рішенням членів Архієрейського Собору та Священного Синоду УПЦ КП, які у повному складі брали участь у роботі Помісного Собору, також підтверджена підписами Президії Помісного Собору на чолі зі Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом.

2. Згідно з 34 Апостольським правилом «Єпископам усякого народу належить знати першого у них, і визнавати його як главу, і нічого, що перевищує їхню владу не чинити без погодження з ним. Робити ж кожному тільки те, що стосується його єпархії і місць (селищ) що належать до неї. Але і перший нічого нехай не робить без погодження з усіма, бо так виявиться однодумність, і прославиться Бог через Господа у Святому Духові, Отець, і Син, і Святий Дух».

Предстоятель кожної Помісної Церкви є саме тим «першим єпископом», без волі та відома якого не можуть вирішуватися загальноцерковні справи. Почесний Патріарх Філарет дотепер неодноразово свідомо і публічно, усно і письмово визнавав Митрополита Київського і всієї України Епіфанія Предстоятелем Помісної Української Православної Церкви, а отже – тим самим «першим єпископом» серед православних архієреїв українського народу, якого слід визнавати як главу і нічого без його погодження не чинити, що перевищує права єпархіального архієрея.

Почесний Патріарх Філарет брав участь у трьох засіданнях Священного Синоду Православної Церкви України, скликаного на підставі Статуту ПЦУ, як один з трьох постійних членів Синоду згідно з відповідною статутною нормою. Тим самим він неодноразово формально засвідчував своє визнання чинності Статуту ПЦУ і свою приналежність до релігійного об’єднання ПЦУ.

Почесний Патріарх Філарет прийняв і підписав постанову Священного Синоду від 5 лютого 2019 р., якою визначено, що він «продовжує керівництво Київською єпархією у складі парафій та монастирів м. Києва (за виключенням Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря м. Києва), які до 15 грудня 2018 р. перебували у його підпорядкуванні як Патріарха Київського і всієї Руси-України». Вказана єпархія складається з релігійних громад і релігійних організацій (парафій та монастирів), які з 15 грудня 2018 р. стали невід’ємною складовою релігійного об’єднання Православної Церкви України. Отже, хоча Його Святість Філарет і має титул Почесного Патріарха, однак за духом і буквою канонів, Статуту ПЦУ та синодального рішення він є єпархіальним архієреєм в складі Православної Церкви України, і його канонічна влада та юрисдикція визначається цим фактом.

3. На жаль з плином часу Почесний Патріарх Філарет почав робити заяви, у яких довільно одноосібно ставить під сумнів дійсність усіх прийнятих 15 грудня 2019 р. соборних рішень, про які йдеться вище. Надаючи від імені вже не існуючого релігійного об’єднання УПЦ КП та на його бланках вказівки та вимоги, спрямовані до єпископату, духовенства і вірних Православної Церкви України, Почесний Патріарх Філарет фактично перевищує свої повноваження як архієрея, порушуючи цим 34 Апостольське правило і Статут Православної Церкви України.

Те, що за свої видатні заслуги перед Церквою і українським народом Святійший Філарет зберігає почесний титул Патріарха – в жодному разі не означає, що він може здійснювати, в порушення 34 Апостольського правила, соборних постанов і Статуту Церкви те, що належить виключно Предстоятелю. В Українській Церкві є низка митрополитів та архієпископів, але жоден з них не очолює «митрополію» чи «архієпископію» – лише однакові за честю і становищем єпархії. Отже і почесний титул Патріарха не може означати, що його носій очолює в Православній Церкві України якийсь окремий Київський Патріархат.

4. Із засобів масової інформації стало відомо, що 20 червня 2019 р. у Володимирському соборі м. Києва Почесний Патріарх Філарет провів зібрання особисто ним скликаних осіб, привласнивши йому назву «Помісний Собор УПЦ Київського Патріархату». Такі збори в жодному разі не можуть бути визнані Помісним Собором, а їхні рішення є від початку нікчемними у юридичному і канонічному значенні цього терміну, не породжують юридичних наслідків та не підлягають виконанню.

Навіть згідно не чинного зараз Статуту про управління УПЦ КП Помісний Собор УПЦ КП може бути скликаний Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом лише разом зі Священним Синодом УПЦ КП, а не одноосібно:

розділ ІІ, п. 2. «Собор скликається Патріархом Київським і всієї Руси-України, а в разі його смерті – Місцеблюстителем разом зі Священним Синодом за мірою необхідності, але не рідше як один раз на п’ять років»;

розділ IV п. 6 «Патріарх Київський і всієї Руси-України разом зі Священним Синодом скликає Помісні та Архиєрейські Собори і головує на них».

Священний Синод УПЦ КП, як орган, який припинив свою діяльність, не ухвалював рішення про «скликання Помісного Собору». З 12 членів останнього дійсного складу Синоду УПЦ КП «скликання Помісного Собору УПЦ КП» підтримане лише двома – Почесним Патріархом Філаретом та митрополитом Іоасафом (Шибаєвим). Особи, яких Почесний Патріарх Філарет скликав на збори у Володимирському соборі, ніким не уповноважені. Отже навіть згідно з нормами вже не чинного Статуту УПЦ КП зібрання, проведене 20 червня 2019 р. у Володимирському соборі м. Києва, є зборами довільно скликаних кліриків та мирян, а не Помісним Собором.

5. У зв’язку з вище зазначеним інформуємо, що скликання та проведення одним єпархіальним архієреєм зборів з метою виокремити з Православної Церкви України якусь нову структуру, привласнивши їй назву Патріархату та затвердивши своє керівництво в ній, є грубим порушенням 34 Апостольського правила. Ми закликаємо Почесного Патріарха Філарета і осіб, які брали участь у зборах, усвідомити всі згубні наслідки такого вчинку та припинити підрив єдності Церкви і єдності українського народу.
Також спеціально для кліриків, яких спокушають до участі в таких заходах можливістю отримати архієрейську хіротонію у «відновленому Київському Патріархаті», з благословення Блаженнійшого Митрополита Епіфанія зазначаємо, що свідома участь таких кліриків у антиканонічних діях є підставою для категоричної відмови у задоволенні їхніх можливих у майбутньому прохань бути прийнятими до складу єпископату Православної Церкви України.

Інформуємо, що на найближчому засіданні Священного Синоду ПЦУ, яке скликається Предстоятелем 24 червня 2019 р., будуть ухвалені рішення, пов’язані з подіями, що відбулися.

Прес-служба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)

Як передає кореспондент BBC News Україна, захід закритий для преси, але перед початком "собору" у Володимирському храмі було не більше десятка священників.

Нагадаю, на штучний т.з. "собор" неіснуючої УПЦ КП до Філарета прийшло лише 2 єпископи з понад 40. Обидва з країни-агресора.

Українців розгнівало повернення Зеленським скандальної привілеї чиновникам

0
0
Зеленський скасував указ третього президента Віктора Ющенка №567 "Про заходи щодо впорядкування використання спеціальних світлових і звукових сигнальних пристроїв та номерних знаків на службових транспортних засобах".

"Такі відерця - вони в Росії !!!" У Порошенка знайшли слід Путіна в ролику Зеленського, в мережі сміються
Пам’ятаєте "Такі відерця - лише на Росії!"? Таке палєво з синіми мигалками було у рекламному ролику Зеленського. Диявол криється в деталях. ВАЗ почав будувати Росію в Україні

Відповідний указ №416/2019 Зеленський підписав в четвер, повідомляється на сайті глави держави.

"Визнати такими, що втратили силу: указ президента України від 30 березня 2005 року №567", - йдеться в тексті документа.

Крім того, цим же указом визнані такими, що втратили силу п.6 ст.1 указу президента від 11 квітня 2008 року №333 "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких указів Президента України" та п.6 ст.1 указу від 16 грудня 2014 року №934 "Про внесення змін до деяких указів президента України", які вносили зміни в указ №567.

Указом №567 встановлювалося, що спеціальні світлові сигнальні пристрої синього кольору та звукові сигнальні пристрої можуть установлюватися виключно на службових транспортних засобах, які використовуються для пересування осіб під держохороною, або на транспортних засобах міліції, оперативних або спеціальних транспортних засобах військової інспекції безпеки дорожнього руху Військової служби правопорядку в ЗСУ, внутрішніх військ МВС, податкової міліції, служб безпеки дорожнього руху, СБУ, Держдепартаменту з питань ис олненія покарань, швидкої медичної допомоги, аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, служб інкасації та перевезення цінностей Національного банку України та банків України, Управління державної охорони України за наявності спеціального дозволу, що видається департаментом Державтоінспекції МВС.

5
6

Спеціальні світлові сигнальні пристрої червоного, зеленого кольору могли встановлюватися виключно на транспортних засобах підрозділів Державтоінспекції МВС та Управління держохорони України.

Указ забороняв видачу будь-яких документів, що надають право або містять прохання про надання права безперешкодного проїзду автотранспорту.

При цьому скасовувалися укази другого президента Леоніда Кучми від 6 лютого 2004 року №165 "Про заходи щодо впорядкування проїзду автомобілів, оснащених спеціальними пристроями, та державних номерних знаків єдиного зразка" і від 15 березня 2004 року про внесення змін до указу №165, а також розпорядження від 6 лютого 2004 року №19 "Про громадські формування при Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України".

П.6 ст.1 указу №333 2008 року передбачив розширення переліку відомств, які можуть на своєму транспорті використовувати спеціальні світлові сигнальні пристрої синього кольору та звукові сигнальні пристрої, Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України.

П.6 ст.1 указу від 2014 року передбачив заміну в тексті указу №567 внутрішніх військ МВС Національною гвардією в зв'язку зі створенням відповідного відомства.

Українців дуже обурив відповідний указ Зеленського.

7
8

Помните как деды фрицев поздравляли?

0
0
На фашистской России не принято вспоминать как Сталин Гитлера с победами поздравлял….



Утром 14 июня 1940 года немецкие войска вступили в Париж. Правительство Франции сбежало в Бордо, и уже оттуда 17 июня обратилось к Германии с просьбой о перемирии.

22 июня 1940 года в историческом Компьенском лесу был подписан акт о капитуляции. Так был закончен начавшийся 1 сентября 1939 года 1-й этап 2-й мировой войны.

Об одной детали на Москве предпочитают скромно забыть: 17 июня официальный Кремль в лице главы Совнаркома Молотова от имени Сталина и всего советского народа поздравил нацисткую Германию со взятием Парижа.

Неужели, товарищи педриоты, вы забыли, как «ваш деды с союзниками Париж брали. Ровно 78 лет назад. Помните, гордитесь!», — иронизируют в социальных сетях

звідси

Геть гундяєвську секту: Суд ”закрив” церкву Московського патріархату в Раді

0
0
Окружний адмінсуд зобов'язав припинити діяльність Свято-Володимирського храму УПЦ МП (РПЦ), розташованого у приміщенні парламенту.

Суд ”закрив” церкву Московського патріархату в Раді

Відповідне рішення 12 червня ухвалив суддя Андрій Федорчук за позовом народного депутата Віктора Романюка. Рішення оприлюднене у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

"Зобов'язати Управління адміністративними будинками Управління справами Апарату Верховної Ради України припинити діяльність Свято-Володимирського храму УПЦ МП, який розташований по вулиці АДРЕСА_3, кабінет №713 а шляхом звільнення кабінету №713а", - йдеться у резолютивній частині рішення суду.

Також рішенням суду було визнано протиправною бездіяльність Управління адміністративними будинками Управління справами Апарату ВР щодо роботи згаданого храму у приміщенні парламенту.



Дане рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку в суді апеляційної інстанції протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Як йдеться у мотивувальній частині рішення суду, свій позов народний депутат аргументував тим, що функціонування Свято-Володимирського храму МП здійснюється незаконно та створює загрозу його життю та здоров'ю під час здійснення депутатських повноважень в приміщенні Комітетів Верховної Ради. Додатково позивач повідомив, що у даної культової споруди відсутні будь-які установчі документи щодо створення релігійної організації, а також дозвільні, погоджувальні документи на переобладнання приміщення в адміністративному будинку ВР під культове.

Водночас, як повідомляє кореспондент Укрінформу, Свято-Володимирський храм Московського патріархату (РПЦ) досі працює у приміщенні ВР.

"Крымский дом"запустил кампанию по сбору свидетельств о депортации кърымлы

0
0
"Крымский дом" в Киеве запускает массовый проект "Тамирлар" (Корни) по сбору видео со свидетельствами крымских татар, депортированных с Крыма 18 мая 1944 года.



Об этом на пресс-конференции в Укринформерассказал исполнительный директор государственного предприятия "Крымский дом" Алим Алиев.

"Полтора года назад, когда я возвращался в Киев из Иерусалима, где посетил всемирный центр по изучению Холокоста Яд Ваш, я размышлял над тем, что у нас собрано не так много видеосвидетельства жертв депортации 1944 года. Время проходит, и он играет против нас - наших бабушек и дедушек с каждым годом становится все меньше. Поэтому пришла идея создать массовый проект, героями которого станут люди преклонного возраста, пережившие депортацию", - сказал программный директор "Крымского дома".

По его словам, целью проекта является сбор информации о депортации 18 мая 1944 года и ее звучание "не только точечно в годовщину трагедии".

"Эта кампания, этот проект призывает не только сохранить все эти истории, но и передать их следующим поколениям. Чтобы тема депортации звучала не только точечно в годовщины депортации, чтобы о ней больше знали, как крымскотатарская молодежь, так и мировое сообщество", - подчеркнул Алиев.

По его словам, чтобы принять участие в кампании, нужно всего лишь взять мобильный телефон и записать на него видео с человеком, пережившим депортацию.

"Мы предлагаем просто взять свои мобильные телефоны, смартфоны, прийти к своим бабушкам и дедушкам и по составленному нами опроснику задать вопрос о депортации: как это было, каким образом происходил процесс, какой была жизнь в первые годы депортации", - пояснил Алиев.

Далее, отметил он, "видео необходимо отправить нам, и команда "Крымского дома" будет это видео обрабатывать, расшифровывать и загружать на сайт.

Алиев поблагодарил тех, кто поверил в проект, в частности руководителю Представительства Фонда Конрада Аденауэра в Украине Габриели Бауманн, и выразил надежду, что компания "Тамирлар" вдохновит многих соотечественников на сбор максимально полной информации о депортации коренного народа Крыма.

"Тамирлар" переводится как "корни". Это корни, которые в свое время пытались выкорчевать из крымской земли и насильно пересадить в другое место, но этого не произошло, потому что коренной народ вернулся на Крым", - резюмировал программный директор "Крымского дома".

В Украине ежегодно 18 мая отмечается как День памяти жертв депортации и геноцида крымскотатарского народа.

В этот день 75 лет назад советский оккупационный режим выселил крымских татар с их исторической родины - Крыма. Верховная Рада Украины признала депортацию 1944 года геноцидом крымскотатарского народа. Депортацию крымских татар геноцидом признали также Латвия и Литва.

ЕС продлил на год крымские санкции против РФ

0
0
"20 июня 2019 года Совет Европейского Союза продлил ограничительные меры, введенные против России за аннексию Крыма и Севастополя, до 23 июня 2020 года", - говорится в сообщенииевропейского органа.

ЕС продлил на год

Совет отметил, что речь идет о запрете импорта товаров с Крыма и Севастополя в ЕС, инвестициях и туристических услугах на полуострове и экспорте некоторых товаров и технологий крымским компаниям.

В Европейском ведомстве еще раз подчеркнули, что ЕС поддерживает суверенитет и территориальную целостность Украины, а также не признает и продолжает осуждать нарушения международного права со стороны России.

Как сообщалось, послы стран-членов Европейского Союза 12 июня согласовали решение о продлении на год санкций против России за аннексию Крыма.

Европейский Союз в июле 2014 года ввел экономические санкции против России за аннексию Крыма и действия по дестабилизации ситуации на востоке Украины. В сентябре 2014 года эти санкции были ужесточены.

В марте 2015 года Европейский Совет связал действие ограничительных мер с невыполнением Россией Минских договоренностей. С тех пор ЕС постоянно продлевает экономические санкции против РФ.
Viewing all 41163 articles
Browse latest View live




Latest Images